Fórum - Zobrazit téma - Hlasitost HTC touch PRO - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hlasitost HTC touch PRO

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 21. červen, 2009 11:21    Předmět: Hlasitost HTC touch PRO Citovat

Mam par dnu HTC Touch PRO a potykam se s nedostatecnou hlasitosti v zadnim repracku. Proste to neni ono. Vyzkousel jsem uz leccos, souboru Audiopara3 jsem stahl take nepocitane. Bud to bylo zkreslene, nebo to kunkalo. Ale slusny a hlasity zvuk z toho nevylezl. Nemate nekdo odladeny tenhle souburek? A nemohl byste ho nekdo poskytnout??? Pripadne nejaky navod co tam co znamena a jak by se to dalo upravit.
Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne 21. červen, 2009 12:55    Předmět: Citovat

Co konkrétně znamená zkreslené? Že to šumělo/chrchlalo (tj. reproduktor "nestíhal")?
Dost obvyklý problém je i ten, že je nedostatečná hlasitost MP3.. Druhý problém pak může být ten, že reproduktor na to a) nemá a nebo b) vadný kus.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 21. červen, 2009 13:07    Předmět: Citovat

Zkreslene .... naboosterovane, prebuzene, rozmlacene.
Neni to reprackem .... ja totiz mel uz jeden soubor kde to makalo paradne, ale ve sve neskonale blbosti jsem si ho pri pokusech prepsal a uz nedokazu najit stranku kde jsem ho uzmul. Prave ten jediny makal, ze i mne to rano zbudilo a nelekl jsem se (ze se manzelka vzbudila driv a ted mne taha z pelechu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 21. červen, 2009 20:33    Předmět: Citovat

vyreseno, hotovo, udelano
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů