Fórum - Zobrazit téma - Začátečnice prosí o radu - zvonění - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečnice prosí o radu - zvonění

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laskonka
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 07. srpen, 2009 14:19    Předmět: Začátečnice prosí o radu - zvonění Citovat

Ahoj, dostala jsem Treo Pro a ráda bych si nastavila zvonění. Poraďte mi, prosím, jaký program potřebuji, aby rozlišil jednotlive kontakty, kategorie a třeba i podle části telefonního čísla. Děkuju všem Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne 09. srpen, 2009 19:19    Předmět: Re: Začátečnice prosí o radu - zvonění Citovat

Dobrý den, takových programů existuje celá řada, podle mého však si můžete u každého kontaktu nastavit libovolné zvonění bez nutnosti instalovat dodatečnou aplikaci, alespoň u mého Windows Mobile zařízení to tak je. Stačí daný kontak editovat a najít položku Ringtone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Laskonka
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 09. srpen, 2009 21:33    Předmět: Citovat

Díky, toto jsem našla, spíš mi jde o nastavení zvonění podle kategorie kontaktu. Taky potřebuji zvonění podle části čísla. Pracuji ve velké firmě a poslední trojčíslí je různé. Máme rozsah xxx xxx 100 až xxx xxx 799 - to bych pak musela udělat 700 kontaktů Pobavený Pobavený Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů