Fórum - Zobrazit téma - ICQ pro Treo 750v - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ICQ pro Treo 750v

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 14:56    Předmět: ICQ pro Treo 750v Citovat

Jakého ICQ klienta používáte na treu 750v?
Zkoušel jsem QIP, ale ten mi padá po přihlášení
Zkoušel jsem ICQ od ICQ Vysmátý a to mi také padá
Testoval jsem i IM+, ale to není freeware, takže se nedá pořádně otestovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 15:03    Předmět: Re: ICQ pro Treo 750v Citovat

eLzyx napsal:
Jakého ICQ klienta používáte na treu 750v?
Zkoušel jsem QIP, ale ten mi padá po přihlášení
Zkoušel jsem ICQ od ICQ Vysmátý a to mi také padá
Testoval jsem i IM+, ale to není freeware, takže se nedá pořádně otestovat
V tomhle případě je asi jedno o jaký typ daného PDA/MDA se jedná, ale jde spíš o verzi OS, víceméně WM, já jsem na WM05 i WM06 bez problému rozchodil jak QIP, které má sice hodně chyb a funguje jen výjimečně, přesto se dá používat, tak ještě mChat, který je pro požadavky kapesního zařízení dostačující ve všech směrech, vřele doporučuji zkusit, pokud nepomůže, udělal bych na stole místo pro nové těžítko:o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 16:01    Předmět: Citovat

mChat mi také padá, ale narazil jsem na jejich stránkách na prográmek gsICQ a ten vypadá stabilně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 16:04    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
mChat mi také padá, ale narazil jsem na jejich stránkách na prográmek gsICQ a ten vypadá stabilně

O tom jsem jen slyšel a u pár lidí, kterým nešlo za boha nic, jsem měl kladné ohlasy, tak snad to bude fungovat, přeju hodně štěstí Radostný. Buď mám velké štěstí, že mi jde vše, nebo jsou lidé kolem jen částečně v oblasti WM nevzdělaní a neumějí si poradit ... nevím kde je chyba, ale občas to může být integrováno přímo v ROM, proto je nejlepší si udržovat zařízení na nejlepší/nejstabilnější ROM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 16:14    Předmět: Citovat

zatím používám nejaktuálnější volně dostupnou ROM pro TREO 750v a to je verze 1.16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 18:29    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
zatím používám nejaktuálnější volně dostupnou ROM pro TREO 750v a to je verze 1.16

Volně dostupná je pro mě mylný pojem Radostný, né každá oficiální a volně dostupná ROM je nejstabilnější/nejlepší, toť můj názor ...
Možná bude spíš chyba v nějakých dalších aplikacích ... třeba SPB atp .. GPRS monitor ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 19:51    Předmět: Citovat

- na sve 750 pouzivam QIP a vse funguje v pohode
- Treo ROM = 1.16
- QIP PDA Build 1020
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 10:47    Předmět: Citovat

to cHaOOs: přesně tuhle kombinaci jsem zkoušel. Týden makala bez problémů, pak zničeho nic přestala. Po přihlášení spadne.

to EiFeL96: mám za to, že pro Treo 750v žádná neoficiální ROM nebyla zatím spáchána. Za neoficiální ROM beru ROM vytvořenou/upravenou uživateli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 12:07    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
to cHaOOs: přesně tuhle kombinaci jsem zkoušel. Týden makala bez problémů, pak zničeho nic přestala. Po přihlášení spadne.

to EiFeL96: mám za to, že pro Treo 750v žádná neoficiální ROM nebyla zatím spáchána. Za neoficiální ROM beru ROM vytvořenou/upravenou uživateli.

Zkusil bych jedinou a poslední možnost, nainstalovat nějakého klienta na čistou ROM, nebo alespoň po master reset... jestli to opravdu nezapříčinila nějaká aplikace ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
moizo
nováček
nováček


Registrace: 18.7. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 8:26    Předmět: Citovat

Nejstabilněji na treu 750v běží tento kecálek MobileICQ ve verzi 0.3.5 CZ....link zde www.mobileicq.tk hned na to bych řekl i qip je dobrej ale ten se trošku sekne, jako kdyby vyžadoval více paměti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2007 9:10    Předmět: Citovat

Aby QIP nepadal, stačí vypnout animované smajlíky (na textové) a měnit status on/off/away přes horní kytičku (ne přes menu) a vyhnete se na Treu 750 pádům aplikace v 95 % případů.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 18:40    Předmět: Citovat

Jen k MobileICQ: Plno lidem nezobrazuje všechny kontakty, online je třeba 30 lidí a program zobrazí jen 12, což je dost matoucí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: st 22. srpen, 2007 0:33    Předmět: Dodatek k dodatku mobil icq Citovat

Rozpačitý jop fakt me nacet jenom polovinu kontaktu......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 14. únor, 2008 1:43    Předmět: Citovat

Takže teědka je dostupná nová verze mchatu na stránkách výrobce...já to používám a je to super...bez chyb....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů