Fórum - Zobrazit téma - obnova palm treo 750 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

obnova palm treo 750

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok7ss
nováček
nováček


Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 29. červen, 2009 10:55    Předmět: obnova palm treo 750 Citovat

Nevím co se stalo ale jak udělam hard reset tak to pomě chce abych vybral yes nebo no dam yes a zčerna obrazovka a nic comam dělat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po 29. červen, 2009 19:40    Předmět: Citovat

Opravdu jde o hard reset? Popiš prosím, jak ho provádíš.

Naposledy upravil Badel dne po 11. leden, 2010 20:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
michalkopeck
nováček
nováček


Registrace: 11.1. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 20:32    Předmět: Citovat

Myslím že mám stejný problém. Jednou jsem provedl měkký reset ale treo už nenaběhlo jen se zobrazuje dialog: Erase all data? mám pocit že tento samí dialog se ma objevit při provedeni hardresetu. Avšak ať ho potvrdím Yes či No obrazovka zčerná a po chvily se ten dialog objevi znova. Zkoušel sem hard reset ale neuspěšně furt mi vyskakuje jen ten dialog
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 20:45    Předmět: Citovat

Tak to máš poškozenou ROM. Doufej, že jenom softwarově. Doporučoval bych poslat to do servisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út 12. leden, 2010 22:29    Předmět: Citovat

A nebo tam ( pokad je mimo záruku) flashnout novou romku....
_________________
Dříve Treo 750 + 2 GB Kingston
Nyní HP 614c Navigator + 4 GB SDHC
Nyní opět Treo 750 + 2 GB Kingston Vysmátý
Když ho miluješ,není co řešit!

Noraxus z boží vůle Silnoproudý elektrotechnik vysokonapěťovích trakcí Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michalkopeck
nováček
nováček


Registrace: 11.1. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 13. leden, 2010 19:34    Předmět: Citovat

Mimo zaruku bohužel je...takže zasílat ho do servisu se mi moc nechce... Raději bych tam flashnul tu romku, ale jsem v tomdle lama takže bych Vám byl velice vděčný kdybyjste mi prosím poskytl podrobnější informace na michalkopeck@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 14. leden, 2010 17:37    Předmět: Citovat

Ne vždy je amatérský reflash proveditelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 18. leden, 2010 8:19    Předmět: Citovat

Aby to nevypadalo, že se tě Badel snaží mocí mermo dotlačit k poslání zařízení do servisu, tak jím podanou informaci trochu podrobněji rozvedu.
Drtivá většina flashovacích utilit dostupných ke stažení na veřejném netu totiž vyžaduje alespoň základní funkčnost zařízení, jako je běžící operační systém a navázání spojení přes ActiveSync, neboť to je jediný uživatelsky dostupný způsob dopravy dat do zařízení.
Pokud v zařízení není již nahrán upravený zavaděč (např. pomocí utility Cheetah Unlocker / HTC unlocker), který umožní restartování zařízení do servisního módu a nahrání nové ROMimage přes poškozenou, máš v domácích podmínkách smůlu, protože se do servisního režimu nemáš jak dostat.
Krom toho (a to tě asi nepotěší), pokud k poškození obsahu ROMimage v zařízení nedošlo během jejího zápisu (např. kvůli vypadnutí kabelu během flashování), je dost velká pravděpodobnost vadného paměťového modulu. Takže pokud nemáš možnost fakt levně koupit nové zařízení, těch 5ti stovek nelituj a pošli to. Nestane se nic horšího než že se dozvíš že je paměť kaput a opravit to nejde.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů