Fórum - Zobrazit téma - Problém s podsvícením displeje (nastaveni backlight) VYŘEŠEN - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s podsvícením displeje (nastaveni backlight) VYŘEŠEN

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 20. listopad, 2009 1:40    Předmět: Problém s podsvícením displeje (nastaveni backlight) VYŘEŠEN Citovat

Už delší domu mám problém. V menu nastavení se dá nastavit doba jasu displeje. Defaultně je tam nastavena 1 minuta. Ovšem po nějaké době co s přístrojem nepracuji, se nejak resetuje nastaveni a dispej zhasne ani ne po 10 vteřinách, a přitom je v nastaveni 1 minuta. Takže musím znovu vše nastavit. Stane se tak možná po probuzení z režimu spánku, či co to je. Přístroj nejde vypnout úplně, to ale víte. Snažil jsem se na netu najít řešení, ale nenalezl jsem ho. Dále scháním oficiální battery patch na x650 ale všechny odkazy jsou nefukční. Předem děkuji za odpověď.

Naposledy upravil dexikovicek dne so 26. prosinec, 2009 15:32, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
NosekZ
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 20. listopad, 2009 17:10    Předmět: Citovat

Windows mobile obsahuje 2 nastavení, jednak na podsvícení a jednak na vypnutí displeje. Ten druhý je schovaný pod nastavení baterií.
_________________
Samsung i320 --> HTC TyTN --> HTC TyTN II --> HTC S710 --> HTC S740, HTC TouchPRO, HTC touch Cruise 2009
Aktuální HTC TouchPRO a TouchPRO2
http://www.biexperts.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 20. listopad, 2009 17:32    Předmět: Citovat

NosekZ napsal:
Windows mobile obsahuje 2 nastavení, jednak na podsvícení a jednak na vypnutí displeje. Ten druhý je schovaný pod nastavení baterií.


to vím, nastaveno to mám zvlášť. Přesto se podsvícení utlumuje po pár vteřinách. Přesněji řečeno téměř zhasne, ale je svítí. Po opětovném nastavení backlight to jde dokud displej nevypnu úplně. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sapper
nováček
nováček


Registrace: 1.3. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 24. listopad, 2009 20:05    Předmět: Re: Problém s podsvícením displeje (nastaveni backlight) Citovat

Dělá mi to to samé - problém s podsvícením (né s displejem, ale podsvícením) - defaultně mám 2 minuty, ale po probuzení je zase na 10 vteřinách a někdy ani nepotřebuje probuzení a změní si to sám "za chodu". Docela štve to pořád přenastavovat...
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sapper
nováček
nováček


Registrace: 1.3. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 30. listopad, 2009 21:51    Předmět: Citovat

Jak jsem očekával - zdá se, že tomu pomohl hard reset. Samozřejně záloha systému a po HR backup. A je to oká.
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út 01. prosinec, 2009 1:00    Předmět: Citovat

[quote="sapper"]Jak jsem očekával - zdá se, že tomu pomohl hard reset. Samozřejně záloha systému a po HR backup. A je to oká.[/q

To nemám radost, nedávno jsem hard reset dělal, zkoušel jsem to podle návodu měnit v registrech a chvili to šlo ale asi za den se to zase vracelo. Někde jsem četl že to má něco společnýho se zálohama a jejich instalováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 25. prosinec, 2009 17:08    Předmět: Citovat

tak jsem udelal hard reset a slo to asi mesic, ted se mi to zniceho nic zase vratilo. zkousel jsem to menit v registrech, ale opet se to samovolne meni na 7 sekund. opravdu uz nevim cim to je. dale mi taky blbne ukazatel stavu baterie, pry je na to nejaky patch (mam x650) ale nikde jsem ho nenasel, problem je v tom,ze ukazuje treba 80 % ale ve skutecnosti uz je skoro vybity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so 26. prosinec, 2009 15:31    Předmět: ŘEŠENÍ Citovat

Tak jsem po velké námaze našel řešení. Problém zřejmě vzniká v aplikaci SPB mobile shell ale nevím to jistě. Naflashoval jsem si novou ROM s novou verzí systému a běhalo to dobře, ovšem jen do chvíle, než jsem v monitoru připojení, který je v mobile shell tapnul Wi-fi, v tom okamžiku jas pohasl a problém byl zpět.

Musíte si stáhnout program na úpravu registrů. A tam najděte složku LockLevel, která jer bv Control panel/backlight a složku LockLevel přejmenujte na LockLevelx

Po této úpravě mě skutečně tento problém odezněl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů