Fórum - Zobrazit téma - Neustálé problémy s X650 - končím - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Neustálé problémy s X650 - končím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dexikovicek
nováček
nováček


Registrace: 14.10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 27. září, 2010 1:25    Předmět: Neustálé problémy s X650 - končím Citovat

Už je to přes rok, co vlastním Glofiish X650. Je to hrůza. To, že jsem měl balení neurčené pro Evropu a neměl jsem ani správnou koncovku do zásuvky jsem ještě přežil. Hned první den se mi PDA pokazilo a musel jsem letět za kámošem vypůjčit microSD do 2 GB, protože větší nešla použít na flashování. Další problém byl s podsvícením, kdy se mi stále vypínalo po šesti sekundách, problém jsem po dlouhém hledání na internetu odstranil úpravou v registrech. Další problém byl s wi-fi. Nějak začala blbnout a když se ji snažím zapnout, tak nejde, ale pořád bliká ta oranžová LEDka a nepomůže ani softreset. Občas se povede to na popáté vyřadit, ale jsem bez wi-fi. V manažeru se ani wi-fi neobjeví. Na netu jsem našel jediné dva návody, první je reklamace, která nepřipadá v úvahu z důvodu dřívějšího posílání do Německa, koncem ETENu. Druhý způsob nápravy je, a teď se podržte, vyjmutí baterie, SIM karty a krytu a umístění alespoň na den do mrazáku. Vyzkoušel jsem a povedlo se!! Bohužel ale neuplnynulo mnoho času a problém tu byl zase. Bez wi-fi se obejdu, ale při blikání dvou diod se telefon za dvě hodiny vybije. Pořád ho musím mít napíchlé na USB, protože nemám tu českou koncovku do zásuvky. Mám například baterii nabitou do půlky a provedu soft reset a hle, baterie je skoro vybitá. Už na to nemám nervy, navíc je to hrozně pomalé. Největší problémy jsem zažil se zamrzáním a posunem času. Několikrát se mi stalo, že se prostě zasekl a ráno nezazvonil budík. Jindy se zase zničeho nic přes noc posunul čas o hodinu nazpět a já *cenzura* šel na bus a divil se, že nic nejede a podle mobilu jsem tam byl včas, po zavolání další osobě jsem zjistil, že je o necelou hodinu déle.
Na mobil se nemůžu vůbec spolehnout, musel jsem si pořídit klasický budík. Když jsem ve škole a zapne se oranžová dioda, tak se brzy vybije a já si ani nemohu zavolat nebo zkontrolovat čas.

Proto jsem se rozhodl, že se ho zbavím. Prodat ho normálnímu uživateli je nesmysl, vím, že blbne a navíc bych tohle peklo nikomu dalšímu nepřál. Nevím, zda-li ho mám někde doma zahrabat nebo jestli ho někde prodat na náhradní díly, protože display je úplně v pořádku a všechno ostatní jako GPS přijímač a další věci také. Problém je, že nevím kam.

Uvažuji o HTC Touch 2 Pro a myslím si, že nic horšího než věci od E-tenu neexistuje. Problém je akorát vyšší cena, hodilo by se aspoň z toho x650 vydolovat nějaký peníz.
Jen se podívejte zde na fóru do sekce E-ten, kolik lidí mělo problémy s tímto zařízením. Kdybych nebyl pokročilým uživatelem PC a ostatní elektroniky, mohl bych glofiishe druhý den vlastnictví poslat na reklamaci.

Budu velmi rád za případné odezvy nebo rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 05. říjen, 2010 9:25    Předmět: Citovat

To možná byla ta základní chyba, žes ho na reklamaci neposlal. Než si takhle ničit zdraví, to už je lepší ho dát na aukro jako havárku na díly.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů