Fórum - Zobrazit téma - Outlook na Treo 750 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Outlook na Treo 750

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ramako
nováček
nováček


Registrace: 14.9. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 14. září, 2007 15:41    Předmět: Outlook na Treo 750 Citovat

Potřeboval bych poradit, mám Treo 750V wm6, když si nastavím outlook(je jedno jestli na gmail.com nebo na firemní exchange), vždy se mi stáhne pouze hlavička mailu, ale ne tělo, takže vidím kdo mi píše, jaký je předmět, i se mi stáhne příloha, ale nevidím co mi píše. V nastavení mám zvoleno stahovat celou zprávu. Prosím o radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cze
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st 19. září, 2007 11:07    Předmět: Citovat

...neni to rpimo odpoved, ale takova zkusenost. Pokousel jsem se rozchodit outlook k tomu, aby prijimal a odesilal maily. Chova se vsak ponekud nedeterministicky - odeslat se mi nikdy nic nepodarilo, po te co vsechno stahl ohlasil, ze maily stahnout nelze apod. Zkusil bych pouzit jiny mailovy program.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 19. září, 2007 12:25    Předmět: Citovat

Je možné, že POP3 server Gmailu má (a dá se to i očekávat) hromadu vlastních úprav a omezení (navíc defaultně vyžaduje SSL), a z tohoto důvodu Vám integrovaný Outlook (Messenger) špatně vyhodnocuje komunikaci s POP3. Vyzkoušejte např. Centrum či Seznam (jim mimochodem nefunguje SMTP na Treu 750 i všech E-Tenech... prašť jako uhoď).
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bufan
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 16:00    Předmět: Citovat

I tak, ještě v dalších volbách nastav, že cheš stahovat přílohy npř: 200kb
Mě to pak jde. Ale souhlas - kolikrát nastavím nějakou změnu a neprojeví se.Musím opakovat. Zzdrrravím tvůrce mobilních oken
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů