Víkendové hrátky s Windows Mobile - 30. 04. 10 - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Víkendové hrátky s Windows Mobile - 30. 04. 10

Autor: Musketeer - 30.04.2010, 1789 čtenářů


Hry a volný čas Je tu opět konec pracovního týdne, a tak je na čase trochu se pobavit. Na úvod si dnes dáme Blokus; zajímavý mix mezi logickou a strategickou hrou. Příznivce filmových hrdinů z komiksů jistě nadchne Iron Man 2. Následovat bude Arcades'n'Beauties, což je kolekce trojice arkád zpracovaných v kapku lechtivém duchu. A finále bude patřit velice slušné vrtulníkové arkádě Pocket Battlefield.

Blokus

Zatímco u nás téměř neznámá, v Rusku je stolní hra s názvem Blokus poměrně populární. Jde v ní o to, že každý z hráčů "nafasuje" pro začátek stejnou sadu dvaceti kostek (podobných těm tetrisovským) a snaží se s nimi uzavřít si více území, nežli jeho oponenti. Aby bylo možno území prohlásit za své, je nejprve nutno uzavřít jej tak, že se všechny naše kostky dotýkají hranou, stěnou, nebo rohem. Hra obsahuje celkem čtyři módy mezi nimiž je i tradiční duel. Nechybí ale přirozeně ani multiplayer pro 2 až 4 hráče. Příznivce sólových jízd jistě potěší přítomný turnajový režim. Velmi zábavné a originální, takže za nás rozhodně palec nahoru! Hra nemá demo, jen ji lze za 4,99 USD rovnou koupit.

Hodnocení:

Iron Man 2

S hrami vytvořenými dle oficiálních filmů byl odjakživa kříž. Jejich kvalita obvykle nestojí za mnoho, ale čest výjimkám, kterou na každý pád bude i dnes představený Iron Man 2. Tony Stark je pronásledován nepřáteli vlády i jeho samotného a jelikož je o Tonym známo, že si potrpí na hi-tech zbraně, nenechávají jeho nepřátelé raději nic náhodě - postupně se utkáme s osobnostmi Ultimo, Firepower či Whiplash a stovkami jejich poskoků. Velké finále bude vyžadovat pomoc War Machine a S.H.I.E.L.D. Ale nesmíme prozdradit všechno, že ano... Celkem tu najdeme osm levelů, řadu zbraní k vyzkoušení a potěší i možnost upgradovat svoje nástroje. Iron Man 2 demem naneštěstí nedisponuje, jen jej smíme za 4,99 USD rovnou koupit.

Hodnocení:

Arcades'n'Beauties

V kostce řečeno bychom titul Arcades'n'Beauties mohli charakterizovat jako kolekci několika arkád s necudnými krasotinkami, nicméně produkt zasluhuje přeci jen bližší pohled. K dispozici jsou zde celkem tři hry: Bikini Balls, Erotic Galaxy a Sweet Invaders. Bikini Balls je hanbatým klonem Arkanoidu. Erotic Galaxy pro změnu variací na střílečku viděnou z nadhledu. A Sweet Invaders paroduje staré dobré Space Invaders - jako obvykle s nějakými těmi děvčaty. Hra případným zájemcům nabízí demo, za 7,99 USD se lze ale samozřejmě i přímo zaregistrovat.

Hodnocení:

Pocket Battlefield

Hned na úvod můžeme poměrně klidně prohlásit, že hra Pocket Battlefield jednoho neohromí ani tak svojí originalitou (boj proti teroristům) jako spíše zpracováním a zábavou. Jedná se o poctivou střílečku s rolujícím obrazem a velmi sympatickou grafikou. Zvuky i animace zážitek dolaďují téměř k dokonalosti. Nepřátel s raketomety, tanky, bazukami a další výbavou se ve hře povalují doslova tuny. Naštěstí ale hráč není do víru akce vržen jen se svojí služební osmatřicítkou, ale dostane rovnou i jeden vrtulník, s nímž je přežití hnedle reálnější. Hra stojí 9,99 USD a zkusit její demo nám nic nebrání.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Freewarové víkendové hrátky s Windows Mobile - 6. 6. 08


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Víkendové hrátky s Windows Mobile - 30. 04. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů