Freeware, který zaujal (27) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (27)

Autor: Musketeer - 06.08.2008, 2860 čtenářů


Software Týden uběhl jako voda, a tak se opět shledáváme u dalšího dílu seriálu o zajímavých titulech z freewarové sekce downloads. Do sbírky dnes můžete zařadit pohledný prohlížeč obrázků PocketCM ImageViewer. Za zmínku jistě stojí i velice užitečný titul mToday umožňující mít dvě Today obrazovky. Slušné obrázky a hlavně vícebarevné poznámky nám zajistí grafický editor Amus'Art. A na závěr si řekneme, jak na snadnou editaci zástupců díky aplikaci LnkMgr.

PocketCM ImageViewer

Sympatický prohlížeč obrázků na Windows Mobile platformě s velmi příjemným rozhraním a ovládáním. Obrázky lze kromě prohlížení také libovolně listovat, zoomovat či otáčet. Za zmínku ale jistě stojí i funkce umožňující "vyzobnout" z fotky část do naší sekce kontaktů (max. 320 x 320 pixelů). Můžeme také snímky pohodlně odeslat e-mailem či jako MMS. PocketCM ImageViewer běží na libovolném WM přístroji a spokojí se s 230 kB místa pro svůj archiv.

Hodnocení:

Stáhnout


mToday

Utilitka, která nám umožní rychle přepínat mezi dvojicí Today profilů. To pochopitelně znamená, že si u obou můžeme vybrat, jaké Today plug-iny chceme a jsme ušetřeni jejich neustálého nepohodlného přepínání. Funkce je to sice jediná, avšak svojí praktičností skutečně úžasná. Jen jedno upozornění - mToday neumí plug-iny uspořádat. To si musíme udělat sami. A varování druhé, některé plug-iny si s mToday příliš nerozumí. Zkrátka to bude potřeba vyzkoušet. Aplikace běží již na Windows Mobile 2003 a její archiv má velikost 52 kB.

Hodnocení:

Stáhnout
Amus'Art

Ačkoliv se Amus'Art zpočátku profiluje jako jednoduchý kreslicí program, jeho největší síla je někde jinde, nežli ve skicování. A co máme na mysli? Program výborně poslouží k psaní vícebarevných poznámek. Ty lze ukládat a pochopitelně i znovu číst. Můžeme měnit barvu pozadí i tužky, je podporován zoom a velice příjemný je i full-screen režim. Program vyžaduje k běhu libovolné Pocket PC, dále 83 kB místa na disku a eTcl runtime.

Hodnocení:

Stáhnout

LnkMgr

Jestli něco není v prvních verzích Windows Mobile právě ideálně pořešeno, pak je to práce se zástupci v Menu. Takřka s nimi nelze pohodlně pracovat bez programu třetí strany. Proto dnes nabízíme program LnkMgr; mocného správce zástupců všeho druhu pro platformu Windows Mobile 2003+ s alespoň .NET CF 2.0+. Linky na aplikace lze v programu vytvářet, měnit, mazat a dokonce zakládat i kategorie. LnkMgr nás po stažení obere o 81 kB prostoru.

Hodnocení:

Stáhnout
 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (27)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů