Freeware, který zaujal (33) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (33)

Autor: Musketeer - 18.09.2008, 7232 čtenářů


Software Týden uběhl jako voda a tak se opět shledáváme u dalšího dílu seriálu o zajímavých titulech z freewarové sekce downloads. Pro začátek díky utilitce Settings+ nakoukneme do skrytých systémových nastavení WM6 komunikátorů. Poté se představí Klaxon; budík reagující na třepání s PDA. Pro rychlé zabavení ratolestí, skicnutí obrázku či vícebarevných poznámek nabízíme Pencil Box. A na závěr si ještě představíme EdgeWay Pocket Plus, velmi praktický soubor utilit a odkazů pro komunikátory i smartphony.

Settings+

Pokud jste si již někdy posteskli nad svým Windows Mobile 6+ komunikátorem, jaká je to škoda, že neumožňuje nastavit více věcí, pak zkuste náš dnešní tip Settings+. Sice se stále nedostanete úplně ke všemu, každopádně je ale zpřístupněna řada zajímavých nastavení - lze měnit styl výpisu SMSek (standardní/vláknový), zapnout či vypnout SMS upozornění, změnit zástupce na levém a pravém funkčním tlačítku, nastavit systémový font a také základní systémovou barvu.

Hodnocení:

Stáhnout

Klaxon

Vedle převážně zábavných programů se pro HTC Touch Diamond/Pro začaly v poslední době objevovat i vážněji míněné aplikace. Posledním přírůstkem do sbírky je Klaxon; budík využívající vestavěného G-Sensoru. V zásadě se jedná o starý dobrý digitální budík, ovšem je tu přece jen několik novinek a změn. Na rozdíl od běžných programů lze Klaxon převrácením dozadu umlčet a když s ním zatřepete, vypne se alarm. Tak jen pozor na to, o co se svým HTCčkem budete ťukat... Klaxon zabírá 459 kB.

Hodnocení:

Stáhnout


Pencil Box

Krabička s tužkami - tento název vystihuje Pencil Box více než dokonale. Program totiž opravdu vypadá, jako kousek papíru, přes nějž jsou poházené barevné tužky (+ guma a nový list). Jedná se o velmi jednoduchý kreslicí nástroj, kterým jednak můžete zabavit technicky méně zběhlé uživatele PDA, případně jej využít ke skicnutí nějaké té vícebarevné poznámky. Pencil Box vyžaduje aspoň Windows Mobile 5+ a 509 kB místa.

Hodnocení:

Stáhnout

EdgeWay Pocket Plus

Mimořádně praktická sbírka utilitek a odkazů pro Windows Mobile 5+ přístroje obsahující to nejdůležitější pro život s handheldem. Stále tak lze mít po ruce softwarový reset, vypnutí displeje, informaci o stavu paměti, odpočtové stopky, konvertor jednotek, stopky, odkaz na kalkulačku, poznámky, kalendář, průzkumníka souborů, YouTube, Google mobile, eBay mobile, počasí a downloady. EdgeWay Pocket Plus trvá nejméně na Windows Mobile 5+ a 278 kB prostoru.

Hodnocení:

Stáhnout

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (33)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů