www.WMHelp.cz

Freeware, který zaujal (109)
Publikováno: 03.06.2010
Téma: Software


V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme dva užitečné programy pro sportovce, následuje jednoduchá utilita pro automatické zapnutí Bluetooth a v závěru se podíváme na moderně vyhlížející přehrávač hudby.        

runsat 1.10
Freewarová aplikace runsat je určena všem milovníkům cykloturistiky, běhání, lyžování a dalších podobných sportů, u kterých je podstatný záznam trasy. Pořízenou trasu je možno exportovat ve formátu KML a GPX a následně ji zobrazit např. v Google Earth či v podobné aplikaci. Sportovní výsledky lze sdílet s našimi přáteli a kolegy online, takže letmým pohledem zjistíme, kdo z kanceláře je nejrychlejší běžec či lyžař.Hodnocení:

        

           

            

                

             

           

         

WIN Sports Tracker 2.0
Pokud by se někomu zdál výše zmíněný runsat příliš jednoduchý, lze vyzkoušet také propracovanější WIN Sports Tracker. Kromě logování pozice aplikace zaznamenává rychlost, ujetou vzdálenost, nadmořskou výšku atp. Nechybí ani export dat v několika formátech a zobrazení našich sportovních výkonů v přehledném grafu.

Z doplňkových funkcí stojí za zmínku automatické vypnutí displeje či jeho podsvícení po určitém čase. Autorem aplikace je JAI, program vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0 a .NET Compact Framework 3.5.Hodnocení:

           

           

           

         

           

               

        

BluePower 1.01
Jednou z mnoha konkurenčních výhod Windows Mobile je existence mnoha jednoduchých, ale užitečných programů. Mezi takové patří i freewarový BluePower, který dokáže automaticky zapnout Bluetooth po připojení do nabíječky (či do USB portu). Instalace aplikace je jednoduchá, stačí do paměti či na kartu nakopírovat CAB soubor, spustit instalátor a na závěr provést soft reset, bez kterého by BluePower nefungoval korektně. Aplikace nedisponuje uživatelským rozhraním, postačí, aby byla spuštěna.Hodnocení:

          

           

                

              

        

Top Player 0.20
Hudebních přehrávačů pro Windows Mobile existuje nespočet, Top Player však není samostatnou aplikací, ale plug-inem pro obrazovku Today. V placené verzi si každý může vybrat jednu ze tří velikostí plug-inu, verze šířená zdarma disponuje jen jednou velikostí přehrávače. Top Player dokáže regulovat hlasitost, můžeme také přecházet mezi jednotlivými songy atp. Vzhledem k tomu, že jde o .NET aplikace vyžadující Framework verze 3.5, je při práci s programem znatelná prodleva.Hodnocení:

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1136