www.WMHelp.cz

Freeware, který zaujal (110)
Publikováno: 10.06.2010
Téma: Software


V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme kvalitního finger-friendly správce příjmů a výdajů, užitečnou utilitu pro rychlou změnu profilů a program umožňující výběr uživatelského rozhraní.MoneyHarp 1.0
Kvalitního freewaru není nikdy dost, takže se i dnes podíváme na zajímavého správce výdajů, který je šířen zdarma. MoneyHarp zaujme finger-friendly uživatelským rozhraním, filtrováním a možností zaznamenávat nejen výdaje, ale také příjmy.

Za zmínku stojí také plánování transakcí, takže již bychom neměli zapomenout účet za telefon nejen zaplatit, ale také patřičnou částku zapsat na seznam výdajů. Nechybí ani převod mezi měnami a export dat do Excelu. Program spustíme na PDA s Windows Mobile 5 a novějšími, vyžadován je .NET Compact Framework 1.1.Hodnocení:

            

           

        

           

             

        

          

         

Flip2Mute 1.0
Jedná se o další z mnoha jednoúčelových, přesto však pro řadu uživatelů přínosných programů. Freewarový Flip2Mute dokáže aktivovat tichý režim (případně vibrace, záleží na nastavení) vždy, když komunikátor otočíme displejem dolů. Touto funkcí již disponují některé konkurenční přístroje, díky Flip2Mute tak můžeme během sekundy vypnout všechny zvuky i na Windows Mobile. Aplikace je určena pro všechny HTC komunikátory s akcelerometrem a rozlišením displeje 800 x 480 bodů. Autorem je X86Shadow.Hodnocení:

           

        

         

            

            

            

            

           

ShellSwitcher 1.02
Známý Windows Mobile vývojář Sergei Lepitko představil užitečný program, který dokáže nejen spravovat Today plug-iny, ale současně také jednoduše přepínat mezi populárními uživatelskými rozhraními. V současné době je podporován SPB Mobile Shell, Titanium známý z Windows Mobile 6.5, Touch Flo 3D, HTC Sense a klasické Today, která k Windows Mobile patří již řadu let.

ShellSwitcher vyžaduje alespoň Windows Mobile 6.0. Vzhledem k tomu, že jde o nativní aplikaci, není třeba instalovat ani .NET Compact Framework.Hodnocení:

           

       

      

          

           

             

           

Repli 0.10
Freewarový program Repli, jak již jeho název zčásti napovídá, dokáže automaticky odpovědět na každou příchozí textovou zprávu. Stačí vybrat již existující SMS nebo zadat vlastní text, aktivovat program a je to. Užitečný je také přehled, který aplikace zobrazuje. Dozvíme se z něj, na které textovky a od koho Repli odpověděl. Program v současné době nefunguje na HTC HD2, my jsme aplikaci testovali na HTC Kaiseru a fungovala bez problémů. Repli vyžaduje .NET Compact Framework 3.5.Hodnocení:

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1140