www.WMHelp.cz

Freeware, který zaujal (111)
Publikováno: 17.06.2010
Téma: Software


V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečnou aplikaci pro milovníky fotbalu, povíme si rovněž, jak jednoduše uložit video z YouTube a v neposlední řadě se seznámíme s jednoduchou aplikací pro přepínání profilů.South Africa 2010 1.0
Freewarový program s velmi výstižným názvem by se mohl hodit všem fandům kopané, kteří současně vlastní kapesní počítač nebo komunikátor s Windows Mobile. Díky aplikaci South Africa budeme mít přehled o tom, jak si stojí náš oblíbený tým či jak dopadl ten či onen fotbalový zápas na právě probíhajícím fotbalovém šampionátu.

Výsledky lze filtrovat nejen podle skupin, ale i dle jednotlivých zápasů, do kalendáře můžeme přidat upozornění na libovolný zápas. Program spustíme na všech přístrojích s Windows Mobile 5.0 a novějšími, je vyžadován alespoň QVGA displej a 3MB volné operační paměti.

Hodnocení:

    

          

          

          

         

           

           

         

GETYTV 1.1
Smartphony a PDA s Windows Mobile jsou schopny prohlížet videa umístěná na populárním serveru YouTube již několik let, freewarový program GETYTV jde však mnohem dál. Dokáže totiž libovolné video uložit do paměti PDA či na kartu ve formátu 3GP, FLV nebo MP4.

Pokud se tedy na streamovaná videa nedíváte z toho důvodu, že jsou kvůli pomalému připojení k Internetu přerušovaná, aplikace GETYTV zmíněný problém řeší. Bude sice třeba čekat delší dobu, než se video stáhne celé, v budoucnu s ním ale bude možné pracovat i ve chvíli, kdy mobilní zařízení není připojeno k Internetu. Autorem aplikace je Depinder Bharti.

Hodnocení:

     

           

            

            

             

              

             

        

EasyShares 3.0
Před několika lety začali do cenných papírů investovat i lidé, kteří nemají ekonomické vzdělání a i dnes jde o velmi oblíbený způsob, kterým se mnozí jednotlivci i rodiny snaží vylepšit svůj rozpočet. Pokud potřebujeme neustále vědět, jak se vyvíjí cena našich akcií, můžeme vyzkoušet aplikaci EasyShares.

Její předností je uživatelské rozhraní optimalizované pro ovládání prsty, podpora více světových měn, mezi kterými je cena podle potřeby převedena. Užitečnou funkcí je také automatické upozornění na změnu ceny akcie o určitý počet procent, takže budeme vždy informováni o tom, když sledovaný cenný papír rapidně poklesne nebo naopak nabude na ceně. EasyShares dokáže po patřičném nastavení stahovat pravidelně ceny sledovaných akcií, takže se o aktualizaci nemusíme vůbec starat. Program vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0 a nainstalovaný .NET Compact Framework 3.5. Autorem programu EasyShares je vývojář Rene Zimmerman.

Hodnocení:

        

          

          

             

           

            

                 

          

My Profiles 1.40
Jednoduchá a finger-friendly aplikace pro přepíná profilů. My Profiles dokáže zvolit mezi hlasitým vyzváněním, vibracemi a vypnutými zvuky, lze rovněž zapnout/vypnout Bluetooth, wi-fi a nastavit hodnotu podsvícení. Hlavním nedostatkem programu je však jeho nestabilita. Program čas od času způsobí zatuhnutí přístroje a někdy se ani nespustí.

Hodnocení:

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1142