www.WMHelp.cz

Palm Treo 750 za 500,- Kč!!!
Publikováno: 23.06.2010
Téma: Soutěže


Soutěže o hodnotné ceny patří k samozřejmé součásti našeho portálu již od jeho samého vzniku. Zdaleka ne každá z nich je ale tak atraktivní, jako ta nynější...Dříve, než se pustíme do nového klání, vraťme se ještě krátce k tomu předešlému. Připomeňme si, že se soutěžilo o handsfree pro Centro, Treo 680 nebo Treo 750. V té zvítězil zasloužilý účastník našeho diskuzního fóra, masoxCZ se svým článkem Palmy, jež nespatřily světlo světa. Vítězi samozřejmě gratulujeme a doufáme, že se zúčastní i některé z našich dalších soutěží!

A teď už k další soutěži. Hraje se o populární qwerty komunikátor Palm Treo 750 (repasovaný), jehož cena k dnešnímu dni činí 2 949,- Kč. Vítěz si jej však bude moci objednat ve WM Shopu za pouhých 500,- Kč. Reálná hodnota výhry je tak přibližně 2 500,- Kč, což ji bezpochyby řadí mezi ty nejatraktivnější vůbec. Případné zájemce o účast v soutěži nechť povzbudí fakt, že počet účastníků dosud nebyl nijak velký, takže šance na výhru je opravdu značná! Součástí výhry nejsou bonusy aktuálně nabízené k přístroji ve WM Shopu.Pravidla soutěže:
Zašlete nám článek, který svým obsahem odpovídá zaměření zpravodajské části našeho portálu a bude-li vyhodnocen jako nejlepší ze všech došlých (v níže uvedeném termínu), výhra je vaše. Další podmínky účasti v soutěži:

 • Článek musí být zaslán standardním způsobem přes formulář webového rozhraní našeho portálu (pokud budete chtít k článku připojit vlastní obrázky, zašlete je na mailbox admin zavináč wmhelp.cz) nebo na mailbox admin zavináč wmhelp.cz.
 • Článek musí být vložen nejpozději 26. 7. 2010.
 • O vítězi rozhoduje výhradně redakce WM Help.
 • Výhry se nelze nijak domáhat.
 • Podmínkou předání výhry je právo zveřejnění jména, příjmení a obce trvalého bydliště výherce na portálu WMHelp.cz.
 • Pokud výherce nepředá poštovní doručovací adresu na výzvu redakce do 10 dní od odeslání výzvy na jeho mailovou adresu, výhra propadá ve prospěch některého z dalších kol soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni stálí redaktoři WMHelp.cz, jejich příbuzní a zaměstnanci provozovatele portálu WMHelp.cz.

  Co se týče obsahu článků, fantazii se meze nekladou. Psát můžete recenze, návody, zkušenosti, tipy i cokoliv jiného, co souvisí s Windows Mobile/Phone.


 • Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
  http://www.wmhelp.cz/html

  Tento článek najdete na adrese:
  http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1144