www.WMHelp.cz

Palm dnes představí nový smartphone
Publikováno: 12.09.2007
Téma: Informace a oznámení


Po delší době americká společnost Palm opět chystá novinku pro evropské mobilní trhy. Ta bude dle předchozích indicií představena dnes, 12. 9. 2007. Situaci kolem uvedení sledujeme, jakmile budou známy další informace, najdete je na našem portálu. Prozatím se můžete podívat, co o novince doposud víme.Předpoklady, že půjde pouze o evropskou GSM verzi amerického CDMA přístroje Centro, o kterém jste se mohli dočíst na partnerském serveru PalmHelp, se v poslední době zdají být liché. Mělo by jít údajně o úplně jiný přístroj, nicméně designovou podobnost mezi sebou nezapřou. Server WMexperts uvádí pár nových informací k obrázkům, které údajně unikly z továren Palmu již někdy v průběhu června.

Nový přístroj by měl být označen (pro změnu) Treo, ale tentokrát 500. Menší číslo bylo zvoleno kvůli tomu, že stroj nebude vybaven dotykovým displejem. Narozdíl od Trea 750v bude tedy zařazen do nižší produktové řady. Tento smartphone by ale neměl přijít o podporu sítí třetí generace (není doposud známo, zda standardu HSDPA nebo UMTS). Dále v něm nalezneme technologii Bluetooth 2.0 a měl by být oproti svým předchůdcům trochu drobnější.

Smartphone by měl uvést na trh operátor Vodafone v několika evropských zemích (Velká Británie, Nizozemí, Německo, Španělsko, Itálie). A podle posledních informací by měl být přístroj vybaven operačním systémem Windows Mobile 6 Standard a stane se tak dalším zařízením firmy, které opustilo „rodinnou“ kolébku operačních systémů.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=117