www.WMHelp.cz

E-TEN chystá model X600 pro vaši manželku
Publikováno: 22.10.2007
Téma: Hardware a příslušenství


Komunikátory E-TEN se již i na našem trhu poměrně solidně zabydlely. Tento výrobce sice není tak agresivní, jako HTC, ale je asi jediný, který mu dovede v našich končinách rozumně konkurovat. E-TEN právě teď chystá nový elegantní komunikátor se zajímavým barevným provedením.

HTC se snaží bodovat modelem Touch, který krom klasické černé nabízí i v různých jiných barvách. E-TEN se prozatím vždy držel té konzervativnější noty, ale s modelem X600 by se mohlo ledasco změnit.

X600 sice nehodlá konkurovat módnímu modelu Touch od HTC, ale první fotografie, která koluje po Internetu, ukazuje, že by se mohl E-TEN trochu odvázat. Tradiční černou barvu krytů totiž doplňuje fialová a my se můžeme jen domnívat, že by pouze u této barvy nemuselo zůstat.X600 je jinak nástupcem modelu X500. Mnoho výrazných vylepšení oproti němu nepřináší, ale i tak půjde o slušně vybavený komunikátor. X600 bude mít stejně jako všechny E-TENy poslední doby wi-fi i GPS, chod přístroje by měl zajišťovat 400MHz procesor. Hodnoty paměti RAM a ROM také zůstanou stejné: 64 a 128 MB. X600 bude mít stále jen QVGA displej a tak se dá očekávat, že by mohla vzniknout i VGA varianta X600+. Podpora sítí třetí generace zůstane vyhrazena až vyššímu modelu X800. Vestavěný fotoaparát bude mít stále stejné rozlišení 2 megapixely a nebude mu chybět automatické ostření ani přisvětlovací dioda.V čem je tedy krom barvy krytu X600 lepší, než jeho předchůdce? Tak především by měl přístroj po vzoru X800 konečně dostat klasická tlačítka [Start] a [OK], která u dřívějších modelů chyběla. Čtyřsměrná navigační klávesa bude nahrazena joystickem, otázkou je, nakolik je toto krok kupředu. Potenciální zákazníci se také mohou těšit na příjemnou hmotnost 136 gramů a tloušťku pouhých 14,7 milimetru. Pravda, důvodů k upgradu mnoho není, ale X600 asi rozhodně nemá zaujmout stávající majitele přístrojů této značky.


Zdroj: www.ppcreviews.netTento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=165