Freeware, který zaujal (85) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (85)

Autor: pavelbures - 26.11.2009, 2579 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečnou aplikaci pro úpravu Today obrazovky, nebude chybět ani program pro vzdálený přístup a zajímavé hodiny.

             

StatusTicker 1.0
Majitelé smartphonů a kapesních počítačů s Windows Mobile si mohou do svého zařízení nainstalovat zajímavou freewarovou aplikaci StatusTicker, která dokáže na domovské obrazovce nebo Today místo názvu operátora zobrazit několik užitečných informací, které se budou v zadaném intervalu střídat.

Jeden řádek tak stačí k tomu, abychom se dozvěděli, že je baterie vybitá, který profil je aktivní, nechybí ani zmínka o zmeškaných hovorech. Pro StatusTicker existuje velké množství plug-inů, takže na homescreen lze umístit např. aktuální zprávy z burzy, informace o přehrávané písni nebo předpověď počasí.

Hodnocení:

    

      

      

         

      

GSoundBox 1.0
Řada nejnovějších komunikátorů společnosti HTC dostala do vínku G-Senzor, což je čidlo, které je schopno detekovat natáčení přístroje i další pohyby. Možností využití je mnoho, kromě automatického natáčení displeje v závislosti na poloze zařízení může být G-Senzor využit také k pobavení uživatele a jeho přátel.

Důkazem budiž freewarový program GSoundBox, který simuluje několik hudebních nástrojů a dovoluje nám na ně „hrát“ tak, že komunikátorem jednoduše zatřeseme. Aplikaci spustíme na všech přístrojích s Windows Mobile 6.0 vybavených G-Senzorem, podporovány jsou VGA i WVGA displeje. Autorem GSoundBoxu je LoFFactory.

Hodnocení:

   

         

          

          

            

Flash Pimp Clock 1.0
Jedná se o neobvyklé hodiny, které nepoužívají ručičky. Od klasických „digitálek“ se Flash Pimp Clock liší tím, že se hodnoty nezobrazují v podobě číslic, ale je třeba vždy odečíst počet svítících čtverečků v barevném sloupci (pro zjištění hodin) a v řádku, čímž zjistíme minuty. Vzhledem k tomu, že aplikace pracuje ve fullscreen režimu, lze ji používat mj. jako spořič obrazovky ve chvíli, kdy je PDA v kolébce.

Hodnocení:

    

            

           

           

            

            

       

           

       

WIFI Remote Acces 1.0
Tato užitečná a na první pohled jednoduchá aplikace nám umožní z libovolného zařízení vybaveného bezdrátovou sítí wi-fi a dostatečně moderním webovým prohlížečem pracovat se soubory umístěné ve Windows Mobile zařízení. Postačí aktivovat bezdrátovou síť, spustit aplikaci WIFI Remote Acces a tapnout na [Enable]. Pak už se budeme moci připojit k PDA/komunikátoru. Autorem tohoto užitečného programu je vývojář Julien Manici.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.66
Účastníků: 6

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (85)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů