Freeware, který zaujal (86) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (86)

Autor: pavelbures - 03.12.2009, 2776 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečnou aplikaci pro majitele komunikátoru HTC Touch Diamond2, nebude chybět ani aplikace pro filtrování SMS, představíme si rovněž zajímavý program pro automatickou synchronizaci.

                                

TD2 Tools 2c
Jednou z velkých konkurenčních výhod operačního systému Windows Mobile Professional jsou již několik let široké možnosti nastavení pomocí změny klíčů v systémovém registru, jehož editaci můžeme docílit mnoha užitečných proměn systému. Ne každý se však chce desítky minut „vrtat“ v nepřehledných zákoutích registru, proto existuje mnoho programů, které nabídnou uživateli přívětivé rozhraní pro provádění změn.

Takovou aplikací je i TD2 Tools, která, jak již její název napovídá, je vhodná zejména majitelům skvělého komunikátoru HTC Touch Diamond2. Program je určen pouze pro přístroje s Windows Mobile 6.5 a dokáže opravit několik nedostatků v HTC TouchFLO, můžeme s jeho pomocí např. spravovat datová připojení, přepnout z velkých ikon ve Start menu opět na malé atp.

Hodnocení:

      

            

                

              

               

           

                   

              

SMS Filter Rules 3.0
Freewarová aplikace SMS Filter Rules dokáže to, co ve Windows Mobile obsažený klient nezvládá, tj. automaticky přesouvat došlé textové zprávy do určitých složek. Můžeme tak SMS od určitého adresáta nebo adresátů (např. kolegů ze zaměstnání) nechat hromadně přesunout do předem vytvořené složky. Užitečnou funkcí nejen pro uživatele dostávající textové zprávy od milenek či milenců je skrývání textových zpráv od určitého adresáta, záletníci se tak již nemusejí obávat, že jim na poměr přijde manželka. Autorem aplikace je Mohit Sapru.

Hodnocení:

                  

           

          

            

                 

                 

         

            

Home Screen Customizer 1.3
V souvislosti se změnami ve Windows Mobile 6.5, který přináší Today plug-in Titanium pro snadnější ovládání prsty, se objevila řada programů umožňujících jeho nastavení. Takovou aplikací je Home Screen Customizer, který dokáže jednotlivé panely přesouvat metodou drag&drop, panely lze rovněž snadno přidávat i mazat. Za zmínku stojí rovněž možnost umístit na Today panel pro vyhledávání či zástupce na vybrané kontakty, což nám dovolí snadnější vytáčení často používaných telefonních čísel. Autorem aplikace je vývojář Chien-Wen Danny Su, program lze stáhnout z Windows Marketplace.

Hodnocení:

                

                   

               

                 

           

           

          

              

AutoActiveSync 2.5
Snad každému majiteli Windows Mobile zařízení se alespoň jednou stalo, že zapomněl synchronizovat data v PDA s počítačem. Pokud si však nainstalujeme freewarovou aplikaci AutoActiveSync, pak můžeme starosti se synchronizací hodit za hlavu. Program totiž v pravidelných intervalech kontroluje, zda je dostupné to Bluetooth zařízení, se kterým chceme synchronizovat. Silnou stránkou programu jsou široké možnosti nastavení. Lze mj. zvolit, v jakých intervalech bude program prohledávat Bluetooth okolí, můžeme rovněž nastavit, aby došlo k deaktivaci bezdrátové wi-fi sítě bezprostředně po připojení k ActiveSyncu atp.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (86)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů