Freeware, který zaujal (87) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (87)

Autor: pavelbures - 10.12.2009, 2767 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný Today launcher, tweakovací program a finger-friendly dialer.JTdLnch 1.10
Snad každý, kdo se někdy snažil vybrat launcher pro svůj Windows Mobile přístroj, zjistil, že situace v této oblasti není příliš růžová, neboť kvalitních launcherů není mnoho. Dnes si představíme freewarovou aplikaci JTdLnch, která dokáže přímo na Today vytvořit několik panelů (kategorií), do každé z nich lze umístit zástupce na vybrané programy, nastavení kapesního počítače nebo na libovolný soubor umístěný v paměti přístroje či na kartě. Autorem aplikace je vývojář s přezdívkou juntaro, podle mnoha diskusí je však program stále nestabilní, z tohoto důvodu doporučujeme před instalací zálohovat.

Hodnocení:

    

      

       

       

      

BsB Tweaks 1.20
Tweakovacích aplikací pro Windows Mobile existuje nespočet, ale není důvod, proč si dnes nepředstavit další z nich. Freewarový BsB Tweaks je určen zejména majitelům HTC Touch HD2, neboť dokáže měnit pravidla pro otáčení displeje, zoomování atp. Na své si však přijdou i uživatelé jiných přístrojů s operačním systémem Microsoftu. Program zvládne aktivovat některé skryté módy fotoaparátu, nechybí ani detailní nastavení úsporného režimu, možnost vypnutí SMS konverzace atp. BsB tweaks si poradí také s nastavením bezdrátové sítě wi-fi, může zapnout LED notifikaci atp.

Hodnocení:

    

         

        

         

        

Crypto Wallet 3.10
Mnoho uživatelů si nerado láme hlavu nad tím, jak co nejlépe zapamatovat a ochránit informace, které by měly zůstat pro ostatní skryty. Pokud mezi ně patříte i vy, pak alespoň vyzkoušejte freewarovou aplikaci Crypto Wallet, která se před několika dny dočkala nové verze.

Program zaujme zejména velkým množstvím informací, které si zapamatuje. Jde mj. o údaje o platební kartě, PINy k SIM kartě, informace o platebním účtu či důležité údaje z našich dokladů. Vložené informace lze ochránit 256bitovým šifrováním. Pro případ, že bychom zapomněli přístupové heslo, lze definovat nápovědu.

Hodnocení:

    

        

      

        

        

        

Full Screen Dialer 0.27
Příliš malá tlačítka dialeru ve Windows Mobile 6.1 dovádí řadu lidí k šílenství, proto není divu, že se čas od času objeví alternativní vytáčecí obrazovka. Freewarový FSD nabídne opravdu velká tlačítka, využívá celou obrazovku, je skinovatelný a spustíme ho i na starých přístrojích s PocketPC 2003. Autorem dialeru je programátor s přezdívkou l3v5y.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 3

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (87)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů