Freeware, který zaujal (91) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (91)

Autor: pavelbures - 21.01.2010, 3279 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný navigační program, řeč bude také o výborné utilitě, která nás upozorní na blížící se narozeniny. Nesmíme zapomenout ani na textový editor s možností pracovat s více soubory současně.

              

GPS Sport Tracker 1.03
Pro Windows Mobile existuje nespočet freewarových aplikací zobrazujících údaje z GPS přijímače, přesto se stále objevují nové a nové programy, které přinášejí zajímavé funkce. GPS Sport Tracker dokáže zobrazit nejen aktuální, ale také průměrnou rychlost, výšku, vzdálenost od určitého bodu atp.

Nechybí ani detailní informace o dostupných satelitech, program je schopen rovněž zobrazit aktuální pozici v Google Maps. Autorem této skvělé freewarové aplikace je Stanislav Truntaev, podporovány jsou přístroje s operačním systémem Windows Mobile 5 a novějším.

Hodnocení:

                 

                

        

          

          

         

PPC Expense 1.60
Vývojář Condric Andronic má ve svém portfoliu freewarový program PPC Expense, což je velmi jednoduchý správce výdajů. Program disponuje přívětivým uživatelským rozhraním, jednotlivé záznamy lze dělit do kategorií, zadané informace je možno zálohovat a v případě potřeby opět obnovit, nechybí ani vytváření statistik.

Aplikaci PPC Expense spustíme na přístrojích s PocketPC 2003 a novějším, kromě tradičních displejů s rozlišením 320 x 240 obrazových bodů jsou podporovány také VGA displeje.

Hodnocení:

     

            

             

          

       

        

Days 2 Birthday 2.50
Aplikace pro správu kontaktů, která je nedílnou součástí Windows Mobile, je sice schopna si zapamatovat data narozenin, ale chybí např. upozorňování s možností nastavení a jednoduchá informační obrazovka, která by nám řekla, za kolik dní má dotyčný narozeniny. Právě druhá z funkcí je hlavní náplní freewarové aplikace Days 2 Birthday.

Program zobrazí seznam kontaktů seřazených dle toho, kolik dní zbývá do jejich narozenin, nechybí ani věk, kterého se dotyčná osoba v letošním roce dožije. Autorem aplikace Days 2 Birthday je Dolph Larson, program je kompatibilní s Windows Mobile 5 a novějšími.

Hodnocení:

 

            

              

   

             

          

Pages – Liberty 1.07
Přestože Word obsažený ve Windows Mobile nedosahuje kvalit „velkého bratříčka“, pro mnoho uživatelů jde o zbytečně robustní nástroj a raději by dali přednost jednoduchému textovému editoru. Takovým programem je např. freewarový Pages – Liberty, který kromě práce se schránkou a vyhledávání v souborech umožňuje také pracovat s více dokumenty současně. Autorem aplikace je Old Times Int.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (91)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů