Freeware, který zaujal (92) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (92)

Autor: pavelbures - 28.01.2010, 2720 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný nákupní program, řeč bude také o jednoduché aplikaci pro přístup k IMDb a o tweakovacím programu pro HTC HD2.

             

IMDb Mobile 0.20
Milovníkům kina jistě není třeba představovat webové stránky IMDb.com, pro neznalé však uveďme, že se jedná o rozsáhlou databázi filmů, nechybí ani informace o hercích a mnoho dalšího.

Abychom nemuseli neoptimalizované stránky prohlížet na malém displeji kapesního počítače či smartphonu, můžeme nainstalovat freewarovou aplikaci IMDb Mobile. Ta umožňuje vyhledávání v seznamu filmů, televizních pořadů a účinkujících, program se rovněž snaží zaujmout finger-friendly rozhraním.

Hodnocení:

       

              

            

          

         

             

          

Shopping List Mobile 1.0
Jednoduchý freewarový program Shopping List Mobile z dílny Michaela Adaixoa dělá přesně to, co říká jeho název. Umožňuje vytvářet seznamy věcí, které chceme koupit. Zapomeňme na možnost třídění položek do kategorií, databázi oblíbených obchodů a další užitečné funkce komerčních programů, nic z uvedeného tento freewarový program nepodporuje.

Kromě přidávání položek na seznam lze nákupy rovněž mazat, můžeme také rychle smazat celý seznam. Program je určen pro přístroje s Windows Mobile 6 a novějšími, je vyžadován .NET Compact Framework.

Hodnocení:

           

         

        

           

         

          

          

Goomeo 1.0
Freewarová služba Goomeo je užitečným nástrojem pro všechny, kteří potřebují zdarma a snadno sdílet několik druhů informací. Program dokáže do jiného Windows Mobile zařízení s nainstalovanou aplikací přenést kontakty, nechybí ani kopírování souborů neomezené velikosti. Na své si přijdou rovněž milovníci sociálních sítí a mikroblogovací sítě Twitter, neboť Goomeo je schopen sdílet i status a další užitečné informace. Mezi klady programu patří rovněž finger-friendly uživatelské rozhraní.

Hodnocení:

        

            

          

              

         

HD2Tweak 1.01
Přístroje s operačním systémem Windows Mobile v základu nabízejí pouze jednoduché možnosti nastavení, díky existenci mnoha tweakovacích programů, mezi které patří i HD2Tweak 1.01 však každý uživatel může změnit takřka všechno – rozhraní, chování určitých programů, zvukové projevy, datové přenosy a mnoho dalšího. Vývojář s přezdívkou Montecristoff má v nabídce také tweakovací programy pro další HTC, např. pro model Diamond či HD.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 3

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (92)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů