Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (20) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (20)

Autor: pavelbures - 16.03.2010, 2150 čtenářů


Software V dnešní, v pořadí již dvacáté části našeho seriálu o aplikacích pro Windows Mobile Standard, si mj. představíme antivirový program pro chytré telefony a PDA, nebude chybět ani přehrávač streamovaných televizních kanálů a v neposlední řadě zmíníme šikovnou utilitku HeadsetRemote, díky které lze naše mobilní zařízení pohodlně ovládat bezdrátovým sluchátkem.

               

Lookout Mobile Security 4.2
Přestože virů a dalšího nebezpečného softwaru není mnoho, vždycky se najdou uživatelé, kteří dávají přednost prevenci. Freewarový Lookout Mobile Security dokáže Windows Mobile zařízení ochránit před existujícími viry, malware a spyware. Utilita skenuje každý program, který se uživatel pokusí nainstalovat a v případně odhalení nebezpečné aplikace je instalace přerušena. Další funkcí je zálohování kontaktů, nechybí ani přístup k nim prostřednictvím webového prohlížeče. V případě ukradení smartphonu lze všechna data na dálku smazat zasláním textové zprávy.

Hodnocení:

        

          

           

            

             

           

SPB TV 1.2
Dnes si představíme další zajímavý program z dílny SPB Software House. Jedná se o užitečnou aplikaci umožňující streamování televizních stanic prostřednictvím sítě Internet. Uživatelé si mohou vybrat z několika stovek televizí ve více než deseti světových jazycích, nechybí ani televizní program, ve kterém můžeme stisky několika tlačítek přidat pořad do kalendáře. Zajímavou funkcí je „obraz v obraze“, takže můžeme, pokud máme dostatečně rychlé připojení, sledovat dva kanály současně. Plná verze programu stojí 10,99 EUR, k dispozici je také zkušební verze.

Hodnocení:

 

       

          

           

            

          

HeadsetRemote 1.0
Málokoho by napadlo, že Bluetooth sluchátkem lze ovládač kapesní počítač, komunikátor nebo smartphone. Díky aplikaci HeadsetRemote z dílny Teksoftu to možné je, program totiž dokáže přiřadit tlačítkům na sluchátku několik funkcí, takže jimi lze mj. ovládat prezentaci v PowerPointu, spustit vyhledávání, měnit hlasitost ve Windows Media Playeru a mnoho dalšího.

HeadsetRemote také dokáže snímat zvuk z okolí mobilního zařízení a přenášet ho do bezdrátového sluchátka. Před nákupem je možno stáhnout trial, plná verze Teksoft HeadsetRemote nás přijde na 5,8 EUR.

Hodnocení:

        

            

             

            

           

EasyCapture 1.0
Dnešní díl o zajímavých aplikacích pro Windows Mobile Standard uzavírá představení jednoduchého freewarového screenshotovacího programu určeného všem majitelům smartphonů a PDA s operačním systémem Microsoftu. Aplikace je kompatibilní s PC s Windows 200, XP a Vista, pro vytváření screenshotů je třeba aktivní ActiveSync spojení přes USB, Bluetooth či infračervený port.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (20)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů