Freeware, který zaujal (99) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (99)

Autor: pavelbures - 18.03.2010, 2430 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme funkcemi nabitý a uživatelsky přizpůsobitelný záznamník hovoru, řeč bude také o jednom z nejlepších webových prohlížečů současnosti. Na své si však přijdou také studenti a technici, pro ně jsme nachystali převodník jednotek s touch-friendly rozhraním.

                      

mConvert 1.0
Převodníků jednotek pro platformu Windows Mobile existuje několik desítek, přesto se čas od času objeví nový, který se pokusí zaujmout zhýčkané uživatele smartphonů a PDA. Nový mConvert potěší zejména uživatelským rozhraním, které je optimalizováno pro ovládání prsty.

Aplikace je schopna převádět jednotky délky, plochy, objemu, teploty i rychlosti. mConvert je optimalizován pro WVGA displeje a autorem byl testován pouze na HTC Diamond 2, na jiných zařízeních tedy nemusí fungovat korektně. Program vyžaduje nainstalovaný .NET Compact Framework.

Hodnocení:

           

              

                   

                  

                   

             

            

         

iSecretary 4.60
Freewarová aplikace iSecretary dokáže nahradit hlasovou schránku, jedná se totiž o propracovaný záznamník. Po uplynutí předem nastavené doby je program schopen přehrát náš vzkaz a následně zaznamenat hlasovou zprávu volajícího.

Podle kategorie, do které volající patří, dokáže iSecretary zvolit odpovídající VAW soubor, takže pro kolegy z práce si můžeme připravit jiný vzkaz než např. pro přátele a známé. iSecretary může být spuštěn automaticky po startu komunikátoru, program vyžaduje Windows Mobile 5.0 a novější.

Hodnocení:

           

          

          

             

              

                

           

            

            

Opera Mini 5 beta
Nejen majitelé Windows Mobile zařízení znají propracovaný J2ME webový prohlížeč Opera Mini. I na levných mobilních telefonech nabídne prohlížení v panelech, password manager a hlavně komprimaci dat, díky které lze snížit velikost načítané stránky o několik desítek procent.

Nedávno byl představen nativní prohlížeč Opera Mini pro Windows Mobile, který již nevyžaduje midlet manager a korektně funguje na všech novějších přístrojích s Windows Mobile bez ohledu na verzi správce J2ME aplikací.

Hodnocení:

         

              

            

             

         

             

                

                  

               

             

SciLors GrooveMobile Alpha 3
Služba GrooveShark umožňující streamování tisícovek MP3 souborů je známá nejen u nás, ale takřka po celém světě, takže není divu, že se objevil také Windows Mobile klient, byť se nejedná o program z dílny autorů webové služby. Aplikace je stále ve fázi vývoje, ale podle slov autora, který vystupuje pod přezdívkou SciLor, je současná verze stabilní na většině zařízení, rovněž ty největší chyby byly odstraněny. Základní funkcí je vyhledávání nejen dle jména interpreta, ale rovněž podle názvu skladby, nechybí ani podpora playlistů.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (99)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů