Freeware, který zaujal (103) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (103)

Autor: pavelbures - 15.04.2010, 2679 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný a propracovaný Twitter klient, řeč bude také o aplikaci pro vzdálené ovládání počítače, ukážeme si zajímavé stopky i utilitu pro synchronizaci času s internetovými servery.

Azurea 1.10
Twitter klientů pro přístroje s operačním systémem Windows Mobile je skutečně mnoho, přesto ale není důvod, proč si nepředstavit další. Freewarový program Azurea se může pochlubit přehledným větvením jednotlivých příspěvků, aplikace podporuje scrollování prstem, nechybí ani vyhledávání.

V nastavení můžeme aktivovat automatickou aktualizaci po spuštění, skrývání ikon pro lepší využití plochy displeje, vibrační upozornění na novou zprávu a mnoho dalších užitečných funkcí. Autorem programu je vývojář s přezdívkou Tmyt.Hodnocení:

    

         

          

           

          

             

            

                   

StopTimer 0.11
V dnešním článku věnovaném zajímavým aplikacím si rovněž představíme jednoduché stopky, které fungují nejen na QVGA, ale také na VGA modelech. Aplikace StopTimer se nesnaží zaujmout desítkami funkcí, ale zejména jednoduchým uživatelským rozhraním a možností ovládat aplikaci prsty.

Kromě jednorázového měření lze zaznamenat také neomezený počet mezičasů, takže StopTimer najde využití mj. při sportovních aktivitách. Autorem programu je AppSync, aplikace vyžaduje nainstalovaný .NET Compact Framework. StopTimer funguje na PDA s Windows Mobile 5.0 a novějším.Hodnocení:

     

       

       

        

         

        

         

gTimeSync 1.10
Vladimir Miroshin představil užitečnou aplikaci pro uživatele, jež v kapesním počítači nebo komunikátoru vyžadují přesný čas. Aplikace gTimeSync, jak již její název napovídá, dokáže čas v mobilním zařízení synchronizovat s jedním z několika dostupných internetových serverů. Díky programu tak již nemusíme kontrolovat, zda jdou hodiny v PDA správně či nikoliv. gTimeSync 1.10 je šířen v GPL licenci.Hodnocení:

    

     

        

        

          

         

        

Windows Media Center – Remote Control 0.50
Majitelé počítačů či multimediálních sestav s operačním systémem Microsoft Windows Media Center mohou nyní pohodlně ovládat PC prostřednictvím svého kapesního počítače či komunikátoru.

Aplikace Remote Control 0.50 zvládne nejen změnit hlasitost, ale také pozastavovat či spouštět přehrávání, nechybí ani posun ve skladbě či prohlížení dostupných televizních kanálů. Vzhledem k tomu, že aplikace je určena primárně pro přístroje bez obvyklých ovládacích prvků, tj. tlačítek, najdeme na displeji také sadu základních virtuálních tlačítek.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.25
Účastníků: 4

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (103)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů