Freeware, který zaujal (104) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (104)

Autor: pavelbures - 22.04.2010, 2446 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný budík, nebude chybět graficky velmi povedený nástroj informující o Měsíci, nesmíme zapomenout ani na poznámkovou aplikaci, díky které můžeme mít důležité poznámky přímo v Today.LangDetecten>cs GoogleDicC dnešek, dnešní den, dnes

TodayNotes 1.09
Kapesní počítače a komunikátory s operačním systémem Windows Mobile sice disponují aplikací pro správu textových poznámek, ta ale nenabízí Today plug-in. Pokud tedy člověk potřebuje vidět své poznámky i na domovské obrazovce, může vyzkoušet mj. freewarový TodayNotes.

V programu lze poznámky přidávat, ty existující můžeme upravovat či mazat. Po instalaci aplikace je třeba v nastavení vypnout a následně aktivovat výpis dat na Today, jinak by nebyl plug-in zobrazen korektně.Hodnocení:

              

       

      

       

           

            

              

         

Deluxe Moon 1.21
Díky této freewarové aplikaci stačí vytáhnout z kapsy naše PDA a během několika sekund zjistíme, v jaké fázi se nachází měsíc, nechybí ani znázornění aktuálního znamení zvěrokruhu, čas východu a západu slunce a mnoho dalšího.

Potěšující je, že data jsou automaticky vypočítána s přihlédnutím ke státu zadaném v nastavení, takže Deluxe Moon vždy ukazuje jen ty informace, které jsou pro nás relevantní. Aplikace korektně funguje nejen na přístrojích s QVGA, ale i s VGA a WVGA displejem, vyžadován je Windows Mobile 5. Autorem je Lifeware Solutions.Hodnocení:

                       

              

            

           

         

             

          

Alarm Manager 1.0
Windows Mobile Professional sice obsahuje budík, ale jde o program velmi jednoduchý, takže náročnějším uživatelům nemusí vyhovovat. Freewarový Alarm Manager nabízí celkem čtyři alarmy, u každého může být použit jiný zvukový soubor ve formátu WAV, populární MP3 však podporovány zatím nejsou. Aplikaci spustíme na zařízeních s PocketPC 2003 a novějšími.Hodnocení:

             

         

            

               

             

               

             

Call to Contact 1.0
Mohlo by se zdát, že všechny kvalitní programy jsou placené, ale není tomu tak. Ukázkovým programem je Call to Contact, který usnadňuje přidávání telefonních čísel k již existujícím kontaktům. Po každém uskutečněném hovoru aplikace srovná číslo volaného/volajícího s adresářem a pokud v něm číslo nebude, nabídne nám jeho vložení k jednomu z v minulosti vytvořených kontaktů. Autorem této užitečné aplikace je The Bhighly Mobile Group.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (104)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů