Rockstar ate my iPod aneb natřete to Stounům! - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Rockstar ate my iPod aneb natřete to Stounům!

Autor: Musketeer - 23.04.2010, 1506 čtenářů


Hry a volný čas Každý, kdo někdy snil o tom, že si vytvoří rockovou skupinu a s tou poté dobude špičky hitparád, má dnes ideální možnost zjistit, jak by se mu to v praxi asi podařilo. Právě díky freewarové hře Rockstar ate my iPod si totiž bude moci zkusit, co vlastně takové "manažerování" kapely obnáší.

Příběh ukrývající se za hrou Rockstar ate my iPod je velmi reálný a uvěřitelný - hráč se ocitá v roli šéfa malé rockové skupiny, která čítá čtyři členy (vokál, basák, kytarista a bicí), s jejíž pomocí se chce stát rockovou legendou. Kromě rozumně investovaného malého dědictví mu k tomu má dopomoci také optimální přístup k situacím, na které kapela narazí.

Začátky nejsou snadné. A o těch rockových ani nemluvě - hrát začnete doslova na ulici a po garážích. Kromě samotného muzicírování bude potřeba také trocha té reklamy, psát hity a do toho všeho ještě stíhat zlepšovat svoje dovednosti.


Tak přesně to (a ještě mnohem více) je obsahem strategické hry Rockstar ate my iPod. Dychtivce po překrásné grafice musíme hned v úvodu zklamat. Zde si jí moc neužijeme, rozhraní je pouze textové a hojně proložené ukazateli všemožných hodnot. Zkrátka, je to takový rockový "fotbalový" manažer.


Hra Rockstar ate my iPod samozřejmě začíná u volby obtížnosti (obligátní Easy, Medium a Hard). Easy samozřejmě znamená větší šance na umístění v hitparádách a také nakupované vybavení je levnější. Volbu Hard doporučujeme jen skutečným hardcore stratégům, kteří si troufnou mezi skvělé konkurenční kapely, vydrží s omezenými finančními prostředky a vůbec si poradí s podobnými "příjemnostmi".


Navzdory svému zaměření hra Rockstar ate my iPod neobsahuje prakticky žádnou hudbu a zvuky - vlastně vůbec žádnou. Tvoření kapely je velmi podobné RPG hrám - každá z postav má celkem sedm stěžejních vlastností, které jí pomáhají přežít a uspět v krutém rockovém světě (Singing, Musicality, Song writing, Charisma, Ego, Intelligence a Potentiall).


Zdaleka nejvíce času budeme trávit na hlavní obrazovce, ze které lze provádět všechny důležité činnosti - posílat členy trénovat, vyrazit hrát po lokálních barech, odpočívat, shánět publicitu, psát songy, kompilovat z nich alba a přitom všem ještě navíc sledovat tabulky s informacemi, jak že si to vlastně vede naše kapela. Hra jde dokonce do takového detailu, že lze členům v rámci inspirace nakoupit drogy!

Rockstar ate my iPod je poměrně slušně zvládnutým kouskem softwaru. Jde o výbornou strategii umístěnou do herně velmi atraktivních kulis - nakonec, kdo by nechtěl dosáhnout na rockový piedestal? Titul vyžaduje ke stažení 1,3 MB místa a ke spuštění Windows Mobile 5 + CF 3.5. Stratégům na každý pád doporučujeme minimálně vyzkoušet. 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Freewarové víkendové hrátky s Windows Mobile - 6. 6. 08


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 2

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Rockstar ate my iPod aneb natřete to Stounům!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty

Letní zahrady, skleníky, zahradní nábytek, plastové doplňkyWebmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů