Freeware, který zaujal (106) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (106)

Autor: pavelbures - 13.05.2010, 2542 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme launcher s podporou gest, textový jednoduchý editor a dvě aplikace pro plánování času. Zejména úkolovník pTasks patří mezi nejlepší freewarové programy ve své kategorii.

LMT Launcher 0.7
Pro přístroje s Windows Mobile existuje nespočet launcherů, ale ten, který si dnes představíme, je unikát. Nejedná se ani o typický Today plug-in, ani o obrazovku s velkými ikonami, ale o utilitu, která je schopna rozpoznat několik gest a podle toho, jak prstem po displeji táhneme, LMT Launcher spustí patřičný program. Aplikace je stále ve fázi vývoje, na některých přístrojích může způsobit zamrznutí, proto je dobré před prvním spuštěním launcheru zálohovat.

Hodnocení:

    

      

        

         

         

         

    

iAgenda 0.49
Milovníky jednoduchého rozhraní Apple iPhonu by mohl potěšit freewarový program iAgenda, který dokáže nahradit ve Windows Mobile obsažený úkolovník a kalendář. Předností aplikace je rozhraní optimalizované pro ovládání prsty, díky pětici tlačítek ve spodní části obrazovky lze pohodlně přepínat mezi jednotlivými pohledy.

Můžeme si nechat vypsat všechny schůzky i úkoly nebo jen ty, které se váží k aktuálnímu dni. Opožděné úkoly jsou barevně odlišené, nechybí ani vyhledávání či uživatelské rozhraní v češtině. Aplikace funguje na QVGA i VGA zařízeních.

Hodnocení:

       

      

         

           

           

         

       

      

pTasks 0.721
Freewarový pTasks je moderně vypadající úkolovník, který využívá standardní databázi Outlooku, takže veškeré záznamy lze synchronizovat se stolním počítačem i se serverem Microsoft Exchange.

Aplikaci je možno použít také k vytváření seznamů, úkoly lze odeslat prostřednictvím textové zprávy nebo e-mailu. Úkoly je možno filtrovat i seskupovat podle potřeby jednotlivých uživatelů, můžeme je také synchronizovat se službou Remember The Milk.

Hodnocení:


     

      

       

        

       

      

Rectify 1.10
Stolní počítače s operačním systémem Windows nabízejí již v základu Poznámkový blok, což je velmi jednoduchý textový editor. PDA a smartphony s Windows Mobile disponují pouze kapesní verzí Wordu, jehož složitější ovládání a přehršel funkcí nemusí každému vyhovovat. Pokud patříte mezi ně, vyzkoušejte freewarový Rectify. Žádné formátování, žádný automatický text, jen velká obrazovka a možnost práce se systémovou schránkou. Kladem je rovněž okamžitě spuštění aplikace. Autorem programu Rectify je Ozunite.com.

Hodnocení: 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (106)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů