Freeware, který zaujal (107) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (107)

Autor: pavelbures - 20.05.2010, 4790 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme klienta pro sociální síť LinkedIn, řeč bude také o propracovaném grafickém editoru či nákupním manageru disponujícím touch-friendly rozhraním à la Apple iPhone.             

LinkedIn 1.0
Sociální síť LinkedIn není tak známá jako třeba Facebook, to jí však neubírá na kvalitě. Nejedná se o službu primárně určenou k chatování a povídání o tom, kdo jde na kterou párty. LinkedIn slouží zejména k nalezení nových zaměstnanců, pracovních nabídek a obchodních příležitostí. Windows Mobile klient dokáže spravovat uživatelský profil, vyhledávat uživatele dle jména, aktualizovat náš status a mnoho dalšího. Aplikaci spustíme na PDA a komunikátorech s Windows Mobile 5.0 a novějších, vyžadován je .NET Compact Framework 3.5.Hodnocení:

 

        

            

            

         

          

          

Paint Now Mobile 1.03
Jedná se o propracovaný kreslící a editační program pro přístroje s Windows Mobile. Uživatelé mají k dispozici několik kreslících nástrojů; např. tužku pro volné kreslení, pero pro rovné čáry, lze vkládat také jednoduché geometrické obrazce, razítkovat určité fotografie či jinou grafiku vybraným logem. Výsledek naší práce je možno uložit ve formátu JPG, BMP či PNG. Paint Now Mobile je velmi náročný program, vyžaduje alespoň 40 MB operační paměti, což je hodnota, kterou zejména starší přístroje nedisponují ani po soft resetu. Aplikace funguje pouze v portrait režimu, vyžadován je operační systém Windows Mobile 5.0 a novější. Autorem je Chawapong Suriyajan.Hodnocení:

             

         

            

              

         

PocketShopping 1.50
Stejně jako minule, tak i v dnešním vydání si představíme moderně vyhlížejícího správce nákupních seznamů. Freewarová aplikace PocketShopping umožňuje vytvářet kategorie a také seznam obchodů, ke kterým je možno posléze přiřadit určité zboží. Nákupní seznam lze třídit nejen podle abecedy, ale také v závislosti na tom, jak jsou v našem oblíbeném supermarketu či v jiném obchodě uspořádány regály. PocketShopping se také může pochlubit plnohodnotným finger-friendly rozhraním a přechodovými animacemi. Autorem programu je vývojářská skupina LopSoft.Hodnocení:

 

        

           

           

      

           

          

              

FIM - Facebook Instant Messenger 2.35
Freewarový FIM není typickým klientem pro práci v sociální sítí Facebook. Aplikace totiž primárně slouží k chatování v této síti, úpravy statusu jsou i tak možné. Facebook Instant Messenger rovněž dokáže uploadovat fotografie a videa z paměti smartphonu, podporována jsou rozlišení 240 x 240 až 800 x 480 bodů, takže si na své přijde většina majitelů dnes existujících Windows Mobile přístrojů. Program vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (107)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů