Víkendové hrátky s Windows Mobile - 04. 06. 10 - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Víkendové hrátky s Windows Mobile - 04. 06. 10

Autor: Musketeer - 04.06.2010, 4591 čtenářů


Hry a volný čas Je tu opět konec pracovního týdne, a tak je na čase trochu se pobavit. Úvod bude patřit dalšímu pokračování perského prince: Prince of Persia: The Forgotten Sands. Poté nadejde čas farmaření v Harvest Moon: Frantic Farming. Následovat bude defenzivní strategie v duchu Tower Defense jménem Fieldrunners. A na závěr se předvede arkádovitý pinball Sonic Spinball.

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ďábelský Ifrit se po mnoha staletích dostal ze svého vězení a nyní hrozí, že zničí království, kde vládne Malik, bratr hlavního hrdiny. Bude přirozeně už jen a jen na hráči chopit se meče a utkat se se všemi nepřáteli po cestě. Na ní princ navštíví mnoho lokalit - přesně devět: palác, pevnost, ruiny, katakomby, ... Prostředí je skvěle interaktivní – na sloupy lze šplhat, je možno ničit vybavení, je tu i řada ukrytých míst. Co se týče výbavy, tak doba nám naštěstí pokročila, takže namísto prostého ohánění se mečem dnes dostal princ do výbavy i nějaké ty speciální schopnosti: lze kouzlit mocná zaklínadla, jde zastavit čas, vrhat nepřáteli, krást jejich zbraně a provádět řadu dalších vylomenin. Plnou verzi bude možno sehnat v závislosti na prodejci již za 4,99 USD. Demo není.

Hodnocení:

Harvest Moon: Frantic Farming

Zajímavý mix mezi herním systémem Bejeweled (tedy skládáním stejně barevných diamantů k sobě) a pěstitelskou strategií v duchu her SimFarm či známého farmaření na Facebooku. Na svém miniaturním políčku se budeme snažit uspořádat plodiny do co nejefektivnějších obrazů, abychom při sklizni dostali co největší kombo-body. A co se zde vlastně dá pěstovat? Kapusta, rajčata, obilí apod. Hrát se dá buďto tradičně na dosažení co nejvyššího skóre, případně lze navštívit tzv. Challenging gardens“ (zahrady výzev), kde je cílem vždy něco speciálního. Ani tentokrát si demo nezahrajeme, Harvest Moon: Frantic Farming lze pouze rovnou koupit za 6,99 USD.

Hodnocení:

Fieldrunners

Hra s prostým názvem Fieldrunners je opět jednou z variací na výhradně defenzivní strategie, které se v poslední době stávají jaksi podezřele populárními. V defenzivních strategiích jde o holé přežití - za pomoci rafinované stavby hradeb, věží i jednotek musíme odolat přicházejícím vlnám nepřátel. Nejblíže má tento žánr tedy k realtime strategiím. Nepřátelé zde jsou nazváni zkrátka Fieldrunners a obratem nás zahltí vojáky, vojenskými vozidly a helikoptérami. Věže lze mimochodem i upgradovat a nakupovat tak stále mocnější zbraně. Příjemný kousek bez dema za 6,99 USD.

Hodnocení:

Sonic Spinball

Mluví-li se o populárním modrém segáckém ježkovi Sonicovi, obvykle to znamená, že bude následovat popis nějaké arkády. Ani dnes tomu nebude jinak, jelikož i Sonic Spinball představuje výzvu pro naše rychlé prsty a žádá si pekelné soustředění. Jak je možné skloubit arkádu s pinballen? Je to prosté – Sonic se v této hře nepohybuje po síti tradičních levelů, ale namísto toho jde o jakési obří pinballové arény. Ježek je tak prakticky stále katapultován řadami jeskyní, skrze toxické bazénky, nad vroucí lávou a podobně lákavými místy. Suma sumárum čtyři úrovně za využití poměrně reálně působící fyziky. Vrcholným cílem našeho snažení tentokrát bude zastavit šíleného Dr. Eggmana a překazit tak jeho plán stát se mocnou příšerou. Hra Sonic Spinball stojí 9,99 USD a její demo si ani tentokrát nezkusíme.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Freewarové víkendové hrátky s Windows Mobile - 6. 6. 08


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Víkendové hrátky s Windows Mobile - 04. 06. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů