Freeware, který zaujal (111) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (111)

Autor: pavelbures - 17.06.2010, 4838 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečnou aplikaci pro milovníky fotbalu, povíme si rovněž, jak jednoduše uložit video z YouTube a v neposlední řadě se seznámíme s jednoduchou aplikací pro přepínání profilů.

South Africa 2010 1.0
Freewarový program s velmi výstižným názvem by se mohl hodit všem fandům kopané, kteří současně vlastní kapesní počítač nebo komunikátor s Windows Mobile. Díky aplikaci South Africa budeme mít přehled o tom, jak si stojí náš oblíbený tým či jak dopadl ten či onen fotbalový zápas na právě probíhajícím fotbalovém šampionátu.

Výsledky lze filtrovat nejen podle skupin, ale i dle jednotlivých zápasů, do kalendáře můžeme přidat upozornění na libovolný zápas. Program spustíme na všech přístrojích s Windows Mobile 5.0 a novějšími, je vyžadován alespoň QVGA displej a 3MB volné operační paměti.

Hodnocení:

    

          

          

          

         

           

           

         

GETYTV 1.1
Smartphony a PDA s Windows Mobile jsou schopny prohlížet videa umístěná na populárním serveru YouTube již několik let, freewarový program GETYTV jde však mnohem dál. Dokáže totiž libovolné video uložit do paměti PDA či na kartu ve formátu 3GP, FLV nebo MP4.

Pokud se tedy na streamovaná videa nedíváte z toho důvodu, že jsou kvůli pomalému připojení k Internetu přerušovaná, aplikace GETYTV zmíněný problém řeší. Bude sice třeba čekat delší dobu, než se video stáhne celé, v budoucnu s ním ale bude možné pracovat i ve chvíli, kdy mobilní zařízení není připojeno k Internetu. Autorem aplikace je Depinder Bharti.

Hodnocení:

     

           

            

            

             

              

             

        

EasyShares 3.0
Před několika lety začali do cenných papírů investovat i lidé, kteří nemají ekonomické vzdělání a i dnes jde o velmi oblíbený způsob, kterým se mnozí jednotlivci i rodiny snaží vylepšit svůj rozpočet. Pokud potřebujeme neustále vědět, jak se vyvíjí cena našich akcií, můžeme vyzkoušet aplikaci EasyShares.

Její předností je uživatelské rozhraní optimalizované pro ovládání prsty, podpora více světových měn, mezi kterými je cena podle potřeby převedena. Užitečnou funkcí je také automatické upozornění na změnu ceny akcie o určitý počet procent, takže budeme vždy informováni o tom, když sledovaný cenný papír rapidně poklesne nebo naopak nabude na ceně. EasyShares dokáže po patřičném nastavení stahovat pravidelně ceny sledovaných akcií, takže se o aktualizaci nemusíme vůbec starat. Program vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0 a nainstalovaný .NET Compact Framework 3.5. Autorem programu EasyShares je vývojář Rene Zimmerman.

Hodnocení:

        

          

          

             

           

            

                 

          

My Profiles 1.40
Jednoduchá a finger-friendly aplikace pro přepíná profilů. My Profiles dokáže zvolit mezi hlasitým vyzváněním, vibracemi a vypnutými zvuky, lze rovněž zapnout/vypnout Bluetooth, wi-fi a nastavit hodnotu podsvícení. Hlavním nedostatkem programu je však jeho nestabilita. Program čas od času způsobí zatuhnutí přístroje a někdy se ani nespustí.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.6
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (111)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů