Freeware, který zaujal (112) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (112)

Autor: pavelbures - 25.06.2010, 5166 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme šikovný editor registru a tweakovací program, řeč bude rovněž o finger-friendly úkolovníku a v závěru se také podíváme na užitečnou aplikaci pro cestovatele.

Sense Task 1.0
Windows Mobile patří mezi špičku, co se PIM aplikací týče. Pokud někomu nevyhovují ty dodávané ani jejich komerční alternativy, nabízí se ještě řada freewarových programů, kterým je i Sense Task. Jedná se o náhradu dodávaného úkolovníku, plusem je však touch-friendly rozhraní připomínající svým vzhledem HTC TouchFLO.

Sense Task zaujme několika pohledy na data, úkoly lze filtrovat dle předmětu, stavu, data zahájení či skončení i dle mnoha jiných hledisek. Program je k dispozici v anglické i v německé jazykové verzi.

Hodnocení:

        

           

         

              

          

           

              

         

MP3 Tag Editor 2.0
Kapesní počítače, komunikátory i smartphony s operačním systémem Windows Mobile jsou schopny v plné míře nahradit jednoúčelové hudební přehrávače a v mnoha ohledech je také předčí. Kromě několika desítek existujících přehrávačů lze skladby upravovat, třídit, přejmenovávat i měnit ID3 tagy, což je funkce, kterou ovládá freewarový MP3 Tag Editor.

Stejně jako v případě jiných programů se autor při návrhu uživatelského rozhraní inspiroval HTC TouchFLO. MP3 Tag Editor je schopen upravovat ID3v1, ID3v2 a také přebal. Autorem aplikace je vývojář s přezdívkou ViRGIL.

Hodnocení:

           

         

           

          

           

             

        

CityAdvisor 1.20
Freewarový program CityAdvisor je skvělým pomocníkem všech cestovatelů, kteří mají ve svém smartphonu k dispozici připojení k Internetu. Aplikace dokáže z Internetu stáhnout mapy a v nich ukázat zajímavé památky a také linky městské hromadné dopravy. Mezi klady patří také uživatelské rozhraní optimalizované pro ovládání prsty a možnost vytvářet vlastní mapy. Program ke svému běhu potřebuje .NET Compact Framework.

Hodnocení:

        

       

         

        

           

          

         

          

       

RegEditOne 1.0
Aplikace RegEditOne je zajímavou kombinací nástroje pro úpravu systémového registru a tweakovací aplikace pro Windows Mobile. Program zvládne nejen procházení jednotlivých větví registru, ale umožňuje také vyhledávání. Mnohým uživatelům může vadit uživatelské rozhraní, to je totiž standardní, nesnaží se napodobovat Apple iPhone ani hýřit výkon požírajícími animacemi. Program spustíme na PDA a komunikátorech s Windows Mobile 5 a novějšími.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (112)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů