K-Rally - Na plný plyn s kulometem v ruce - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 K-Rally - Na plný plyn s kulometem v ruce

Autor: cHaOOs - 14.09.2007, 2316 čtenářů


Hry a volný čas Nepodívat se u nás na zoubek jedné z nejoceňovanějších her roku 2006, to by byl hřích. Neskutečně detailní pseudo 3D grafika, vynikající optimalizace pro mnoho zařízení a báječná hratelnost na dlouhé týdny. To je jen vrchol ledovce plusů hry K-Rally!K-Rally navnadil spoustu lidí už svými preview video spoty a screenshoty na stránkách autorů. Společnost Infinite Dreams na konci loňského roku dostála svým slibům a vydala úchvatnou grafickou podívanou, která chytne a nepustí. Jedná se o extrémní automobilové závody plné střelných zbraní a násilí. Automobil, jenž ovládáte, si můžete dle libosti vybavit minami, raketami a několika druhy dalších upgradů. Během závodění na okruhu není důležité se jen zúčastnit (jako v mnoha jiných hrách), ale také splnit několik dalších aspektů. Kromě již zmiňovaného odstřelování je dobré několik protivníků poslat na onen svět. Na okruhu se lépe krouží a nezanedbatelný není ani finanční bonus. Dále je dobré chránit si vlastní automobil. Pokud se vám náhodou podaří dobelhat do cíle, tak náklady na opravy také nejsou nejnižší. Do třetice byste jako ve správné závodní hře měli dojíždět do cíle nejhůře na prvním místě. Za nasbírané experience body postupně odemykáte nová auta.
Celkově na vás ve hře čeká více než 10 upgradovatelných automobilů. Každá ze čtrnácti postav, na kterou ve hře narazíte, má specifický styl řízení a množství zkušeností. Svého vlastního plechového miláčka můžete libovolně tunit jak po stránce výkonu (motor, kola, brzdy…), tak i ve zbrojnici z hlediska síly. Lepší pancéřování vám zaručí vyšší odolnost, kdežto silnější zbraň zvýší utrpení nepřátel.
Okruhy, na kterých závodíte, nejsou nikdy ve stejném pořadí; o to se snaží náhodný generátor tratí. Ze stránek autorů je možné stahovat nový obsah. Připraveny jsou nové vizuální efekty, tratě nebo automobily. Ve hře jednoho hráče si můžete vybrat některý z pěti módů - šampionát, kariéru, rychlý závod, ghost mód nebo náhodnou trať. Nastavit je možné 3 stupně obtížnosti.
O vizuální požitek se stará speciální hybrid 2D a 3D enginu. Jeho kvality nejlépe sami posoudíte z přiložených video animací nebo screenshotů. Co se u her pro kapesní počítače příliš nevidí, je multikanálový zvuk. Originální soundtrack je už jen třešinkou na dortu. Nejlepší závodníci světa jsou k vidění na online tabulce. Hra je k dispozici pro QVGA i čtvercové displeje. K-Rally je nejlepší provozovat na přístroji s Windows Mobile 5.
K-Rally bych jedině doporučil. Spolu se hrou Skyforce Reloaded se jedná o jedny z nejlépe optimalizovaných her pro kapesní počítače. Stejně báječně bude totiž vypadat skoro na všech kapesních počítačích s Windows Mobile. Plná hra stojí 14,98$. Za prakticky jediné mínus považuji neexistenci zkušební demoverze. Dle mého názoru si K-Rally plným právem zaslouží naše nejvyšší hodnocení - tedy ocenění WM Help doporučuje.


Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora cHaOOs


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Freewarové víkendové hrátky s Windows Mobile - 6. 6. 08


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"K-Rally - Na plný plyn s kulometem v ruce" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů