Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (4) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (4)

Autor: pavelbures - 03.12.2008, 3208 čtenářů


Software V dnešní v pořadí již čtvrté části našeho seriálu o aplikacích pro Windows Mobile Standard si představíme mj. budík s podporou přehrávání MP3 souborů, propracovaný outliner i aplikaci umožňující synchronizovat vaše Windows Mobile zařízení s Macintoshem.Chronos Alarm Clock
Smartphony s operačním systémem Windows Mobile sice mají budík již v základu, jedná se však o velmi jednoduchý program, který disponuje jen jedním alarmem. Chronos Alarm Clock vás dokáže budit jen ve vybraných dnech v týdnu, je možno rovněž nastavit opakování jednotlivých alarmů. Pokud vás už nudí stále stejná melodie, můžete se nechat budit oblíbenou skladbou ve formátu MP3, OGG, WMA či WAW, soubory mohou být uloženy na paměťové kartě. Kromě zvukového upozornění jsou k dispozici také vibrace, které přijdou vhod např. ve chvíli, když nechcete rušit okolí. Chronos Alarm Clock 3.9.5 pro Windows Mobile Standard stojí 11,6 EUR, můžete si stáhnout zkušební verzi.

Best CallMan
Vývojáři ze Smartphoneware připravili zajímavou aplikaci pro ty majitele Windows Mobile smartphonů a komunikátorů, kteří často telefonují. Sharewarový program Best CallMan se spustí vždy, když skončí hovor a nabídne vám několik možností, co můžete dělat. Neznámé telefonní číslo lze uložit do seznamu, případně můžete dotyčnému poslat krátkou textovou zprávu, rovněž lze jméno kontaktu použít v názvu schůzky v kalendáři. Best CallMan umožňuje také definovat šablony pro SMS zprávy, ve kterých si zvolíte, jaké oslovení chcete ve zprávě použít. Později už stačí psát vlastní sdělení, s vymýšlením vhodného oslovení si nemusíte dělat hlavu. Plnou verzi pořídíte za 9,3 EUR, můžete si rovněž stáhnout trial verzi.

Efficasoft Outliner
Pokud hledáte jednoduchý outliner pro Windows Mobile, měli byste alespoň vyzkoušet program z dílny společnosti Efficasoft. Ten podporuje tvorbu strukturovaných kategorií, jednotlivé kategorie lze od sebe odlišit barvou, můžete si rovněž nastavit zvukové upozornění. Pokud si budete chtít informace uložené v Efficasoft Outlineru zazálohovat, můžete data exportovat do textového souboru. Program potěší také nízkou cenou, verze pro PDA a smartphony stojí shodně 8,5 EUR, před koupí si samozřejmě můžete stáhnout také zkušební verzi.

PocketMac
Pokud používáte Mac a Windows Mobile smartphone, nemáte moc možností, jak telefon synchronizovat s počítačem. Jednu z cest představuje program PocketMac, který si můžete pořídit za 23,3 EUR. Aplikace dokáže s Macintoshem synchronizovat kontakty, kalendář, úkoly, textové soubory, tabulky i hudbu. PocketMac vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0, zkušební verze bohužel neexistuje.

Totem
Vývojářský team eSoft Interactive snad potěší všechny milovníky puzzle her. V nedávno představeném Totemu je vaším úkolem uctívat bohy tím, že jim budete stavět totem. Postavit totem, který by dosáhl až do oblak, však nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Plná verzi stojí 7,74, k dispozici je i zkušební verze. 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (4)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů