Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (7) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (7)

Autor: pavelbures - 28.01.2009, 2968 čtenářů


Software V dnešní, v pořadí již sedmé části našeho seriálu o aplikacích pro Windows Mobile Standard, si mj. představíme kvalitní kalkulátor, program pro detailní nastavení smartphonu, či propracovaný budík, který vás dokáže probudit oblíbenou MP3 skladbou.
MobileConfig 1.3
Freewarová aplikace Mobile Config nám umožní měnit některá skrytá nastavení operačního systému Windows Mobile Standard, takže nemusíme manuálně editovat jednotlivé klíče registru. Můžeme změnit mj. jméno zařízení, které je zobrazeno při synchronizaci se stolním počítačem, počet položek v historii hovorů atp.

Hodnocení:

SIM Manager 1.4
Smartphony s operačním systémem Windows Mobile můžeme již v základu synchronizovat s Microsoft Outlookem i Exchange serverem, takže do mobilního zařízení dostaneme kontakty během několika sekund. Situace je poněkud složitější ve chvíli, kdy máme kontakty uloženy na kartě SIM. Ale nemusíme si zoufat, díky freewarové aplikaci SIM Manager kontakty můžeme kopírovat do telefonu, zálohovat je a v případě potřeby také obnovit.

Hodnocení:

Panoramic Calc Pro 2.5
Pokud někomu nevyhovuje kalkulačka, kterou lze najít již v základu našeho smartphonu, může vyzkoušet např. sharewarovou aplikaci Panoramic Calc Pro. Program disponuje několika módy, nechybí převodník jednotek, ani režim pro finančníky. Je potěšující, že aplikace podporuje schránku, takže výsledek početní operace můžeme zkopírovat do jiného programu. Plná verze Panoramic Calc Pro stojí 18,8 EUR, k dispozici je také zkušební verze.

Hodnocení:

TealAuto 2.10
Sharewarová aplikace TealAuto slouží k ukládání informací o počtu ujetých kilometrů vašeho vozidla i o jeho spotřebě. Program si dokáže zapamatovat také důležité informace o dopravní nehodě, uložená data je možno exportovat do formátu CSV. Plná verze aplikace TealAuto stojí 24,95 USD, můžeme si také stáhnout zkušební verzi.

Hodnocení:

eWallet 6.1.3
Společnost Ilium Software má na kontě několik zajímavých programů, jedním z nich je aplikace eWallet. Slouží k ukládání citlivých informací, ať už jde o čísla platebních karet, různá hesla, PINy či jiné informace, které si přejete uchovat v tajnosti. Pro větší přehlednost můžeme použít 256bitové šifrování, program dokáže rovněž vygenerovat heslo zadaných parametrů. eWallet 6.1.3 stojí 19,95 USD, k dispozici je také trial verze.

Hodnocení:

Alc. 2008 Strong
Pokud nejsme spokojeni s jednoduchým budíkem, který najdeme ve Windows Mobile a současně nechceme za jeho náhradu platit horentní sumy, můžeme vyzkoušet sharewarový Alc. 2008. Aplikace je skinovatelná, dokáže nás probudit oblíbenou skladbou ve formátu WAW, MP3, WMA či třeba MID. Můžeme si vytvořit více alarmů s tím, že každý bude aktivní v jiné dny, souběžně s alarmem lze kapesní počítač či smartphone resetovat či vypnout telefonní modul. Kromě angličtiny a dalších světových jazyků je uživatelské rozhraní lokalizováno i do češtiny a slovenštiny. Plnou verzi programu pořídíte za 6,99 EUR, můžeme si také stáhnout zkušební verzi.

Hodnocení:

OutPlusSP 1.1
Tato jednoduchá aplikace pro Windows Mobile dokáže během několika sekund smazat všechny kontakty v našem smartphonu, rovněž je možno odstranit uplynulé schůzky či splněné úkoly. Program ke svému běhu potřebuje .NET Compact Framework. Plná verze aplikace stojí 7,95 USD, existuje také časově omezená verze.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.33
Účastníků: 3

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (7)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů