Freeware, který zaujal (65) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (65)

Autor: pavelbures - 03.06.2009, 2719 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých aplikacích z naší download sekce si představíme zajímavou aplikaci pro správu kontaktů, program NeckTie, který nám poradí, jak správně uvázat kravatu. Ukážeme si také, jak lze v kapesním počítači jednoduše streamovat více než 150 televizních stanic z celého světa.


NeckTie 1.5
Již mladí muži, kteří se poprvé chystají do tanečních kurzů, řeší problém, který trápí i řadu dospělých - jak si uvázat kravatu? Freewarová aplikace NeckTie z dílny vývojářského teamu FroggySoft ukáže nejen pánům, ale i jejich partnerkám, jak uvázat ty nejběžnější uzly na kravatě. Každý návod je rozdělen do několika kroků, kromě jednoduchého textového popisu v angličtině nám pomůže také náčrtek říkající, kam ten který konec vázanky vlastně patří.

        

     

Hodnocení:

           

                                             

                       

                     

theChanner 1.0
Během posledních let se toho v oblasti mobilního přenosu dat hodně změnilo. Pomalé GPRS je na ústupu, místo něj se stále častěji objevuje o něco rychlejší EDGE, řada uživatelů komunikátorů a smartphonů používá dokonce sítě třetí generace.

Vysokorychlostní data nám umožňují např. streamování televize. Abychom nemuseli jednotlivé kanály složitě hledat ve vlnách Internetu, postačí, když si stáhneme freewarovou aplikaci theChanner. Program umožňuje streamování více než 150 televizních stanic, nechybí BBC Weather, Fashion Guide, hudební WIM TV a mnohé další.

Program vyžaduje kapesní počítač/komunikátor s operačním systémem Windows Mobile 5 či novějším

  Hodnocení:

        

                 

                     

Easy Contact alpha 2
Všichni, kteří na Windows Mobile přístrojích postrádají aplikaci pro správu kontaktů, která by nebyla jen nabitá funkcemi, ale dala se i jednoduše ovládat prstem, by měli vyzkoušet freewarový program Easy Contact.

Aplikace je v současné době ve fázi vývoje a podporuje zatím pouze rozlišení 640 x 480 a 800 x 480 obrazových bodů, dokáže toho ale docela dost. Lze pracovat nejen s kontakty na SIM kartě, ale i se záznamy v paměti telefonu, Easy Contact je schopen zobrazit také historii uskutečněných a zmeškaných hovorů.

  

  Hodnocení:

             

                                 

SkyBook 1.4
Posledním programem, který si v dnešním přehledu zajímavých aplikací pro Windows Mobile představíme, je freewarový SkyBook. Jak již název trochu napovídá, jedná se o klienta pro přístup k populární sociální síti Facebook. Program SkyBook navazuje na starší aplikaci Snap2Face, nejedná se tedy o úplnou novinku.

SkyBook ve verzi 1.4 dokáže změnit status, lze prohlížet informace o přátelích, je možno také vybranou osobu o přátelství požádat. Díky SkyBooku se také dozvíme, když nám někdo zašle zprávu. Program si poradí i s prohlížením fotogalerií, snímky lze uploadovat přímo ze smartphonu, aplikace je rovněž schopna uložit profilovou fotografii k vybranému kontaktu v Outlooku.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (65)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů