Freeware, který zaujal (73) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (73)

Autor: pavelbures - 13.08.2009, 3075 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme program, který nahradí kuchyňskou minutku i aplikaci pro mazání duplicitních záznamů. Řeč bude také o programu MagicSS, který nám umožní vytvářet screenshoty.

EggTimer 1.1
Jak již název napovídá, freewarový program EggTimer dokáže nahradit jednoduchou kuchyňskou minutku. Aplikace najde využití nejen při vaření vajec, ale i při zpracování dalších surovin a pokrmů, které vyžadují přesnou délku přípravy.

Autor se inspiroval programy, které sází na ovládání prstem, k nastavení časového limitu totiž nepotřebujeme stylus, stačí vertikálně táhnout prstem po ovladači zobrazeném na displeji. Aplikace je kompatibilní s Windows Mobile 5.0 a novějším. Podporovány jsou přístroje s rozlišením displeje VGA, WVGA, QVGA a WQVGA.Hodnocení:

                   

               

                 

      

            

TrineFix 2.0.2
Snad každému, kdo synchronizuje s Microsoft Outlookem více mobilních zařízení s několika operačními systémy se patrně stalo, že se po synchronizaci zdvojily kontakty, schůzky a textové poznámky. Ruční řešení nastalé situace může zabrat i několik hodin a současně neprospívá duševnímu zdraví majitele PDA. Pomoci může freewarová aplikace TrineFix, která patří mezi nejkomplexnější programy svého druhu.

Dokáže automaticky smazat všechny shodné položky, rovněž lze definovat, kolik záznamů např. u kontaktu musí být shodných, aby byla dvojice záznamů považována za duplicitu – některé OS totiž podporují jen omezený počet telefonních čísel atp. Aplikace rovněž dokáže k telefonním číslům bez předvolby zvolenou předvolbu zadat. TrineFix spustíme na kapesních počítačích i smartphonech, podporováno je velké množství rozlišení – QVGA, VGA, 240x240 bodů…).Hodnocení:

                  

                

          

         

Magic SS 1.1
Vytvářet screenshoty potřebují nejen novináři, vývojáři a další PDA specialisté, ale občas i běžní uživatelé. Freewarovou aplikaci Magic SS můžeme přiřadit určitému hardwarovému tlačítku či ji spouštět ze Start menu, program následně vytvoří screenshot obrazovky ve formátu BMP. Verze 1.1 podporuje také přístroje s displejem o rozlišení 640 x 480 obrazových bodů.Hodnocení:

        

                

                 

                 

         

MobileTweet 1.0
Klientů pro populární mikroblogovací síť Twitter existuje nespočet. Kromě programu přímo od Microsoftu si můžeme do kapesního počítače a smartphonu nainstalovat mnoho freewarových aplikací, jednou z nich je i MobileTweet.

Program dokáže nejen aktualizovat status, můžeme rovněž prohlížet, co píší naši přátelé či kolegové. Aplikace je určena pro přístroje s VGA displejem a jejím autorem je Jonas Koeritz.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (73)" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Freeware, který zaujal (73) (Hodnocení: 1)
Od: homi (email je skrytý) - 14.08.2009
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
TrineFix je uz ve verzi 2.1 (mezitim uz dalsi 3 aktualizace), se divim, ze to nikomu nevadi, nikdo nereaguje,nekomentuje:-(
Re: Freeware, který zaujal (73) (Hodnocení: 1)
Od: Badel (email je skrytý) - 14.08.2009
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://palm.cz
 
Díky za tip, updatováno i u nás.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů