Freeware, který zaujal (76) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (76)

Autor: pavelbures - 17.09.2009, 2582 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný editor textových souborů, řeč bude rovněž o zajímavých stopkách a ukážeme si také, jak jednoduše změnit velikost fotografií.frNotepad 1.4.3
Komu nevyhovuje propracovaný Word Mobile, ten může vyzkoušet jednoduchý textový editor frNotepad. Program podporuje nejpoužívanější textové formáty, z dovedností aplikace stojí za zmínku schránka pro přesouvání a kopírování textu, zmiňme také užitečné funkce pro vkládání textových řetězců (např. data).Hodnocení:

               

                 

                

         

        

     

         

photoResizer 1.0
Známý italský vývojář Fabrizio Russo nabízí mnoho zajímavých aplikací, jedním z nich je také freewarový photoResizer. Aplikace disponuje pouze jedinou, ale velmi užitečnou funkcí – dokáže změnit rozlišení fotografií ve formátu JPEG.

Uživatelé však nejsou nuceni upravovat každý snímek zvlášť, stačí vybrat složku s obrázky, výslednou velikost, stupeň komprese a adresář, do kterého se umístí upravené fotografie. Můžeme si rovněž vybrat, zda chceme vidět náhledy či nikoliv. photoResizer spustíme na všech kapesních počítačích a komunikátorech s operačním systémem Windows Mobile 5.0 a novějším.Hodnocení:

     

                 

           

          

                     

MyStopwatch 2.0
Nejen učitelé tělocviku a trenéři profesionálních sportovců potřebují čas od času propracované sportky. Majitelé Windows Mobile přístrojů mohou vybírat z mnoha kvalitních programů, dnes si v krátkosti představíme freewarový MyStopwatch.

Program je v současné době určen pouze pro majitele WVGA a VGA přístrojů, majitelé starších zařízení si budou muset pár dní počkat, zda autor připraví i QVGA variantu. Kromě stopek aplikace podporuje také odpočet, nechybí podpora více světových jazyků i skinů. MyStopwatch 2.0 vyžaduje .NET Compact Framework.Hodnocení:

                     

             

            

                                          

                 

moTweets 1.0.1
Snad každý měsíc si představíme alespoň jeden program pro práci se službou Twitter, ani dnešní díl nebude výjimkou. Za programem moTweets stojí společnost Panoramic Software, která aplikace nabízí jak v placené (cena 3,99 USD), tak i ve freewarové verzi.

Program podporuje více uživatelských účtů, dokáže uploadovat obrázky, nechybí možnost přepínat barevné skiny. V menu lze scrollovat tahem prstu, většina prvků je přizpůsobena k ovládání prsty.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (76)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů