Freeware, který zaujal (77) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (77)

Autor: pavelbures - 01.10.2009, 2899 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme launcher napodobující Google Android, užitečnou vypínací aplikaci a měřák baterie.XDApp 0.0230
Nejen majitelé přístrojů tchajwanského giganta HTC znají populární diskusní fórum XDA-Developers, na kterém můžeme najít tisíce užitečných tipů a mnoho programů, díky kterým bude práce s Windows Mobile ještě o něco příjemnější. Do diskuse můžeme samozřejmě přistupovat i z kapesního počítače, abychom však nemuseli používat webový prohlížeč, který kromě důležitých dat stahuje také reklamu, můžeme vyzkoušet freewarový program XDApp.

Tato aplikace dokáže zobrazit obsah diskuse rozdělený do jednotlivých vláken tak, jak jej vidíme např. v prohlížeči na PC. Program je zatím ve fázi vývoje, vyžaduje nainstalovaný .NET Compact Framework.Hodnocení:

     

         

          

        

Androkkid 0.4.0
Líbí se vám vzhled nového operačního systému Google Android, ale dáváte stále přednost Windows Mobile např. kvůli množství funkcí i dostupnosti velkého množství přístrojů? Pak si můžete stáhnout a nainstalovat freewarovou aplikaci Androkkid, který simuluje uživatelské rozhraní OS Android.

Na hlavní obrazovku launcheru lze přidávat nové ikony, ty stávající můžeme přeskupovat i mazat. Nechybí ani přidávání oblíbených kontaktů pro pohodlné vytáčení, za zmínku stojí také kontextové menu ve finger-friendly podobě. Autorem aplikace je vývojářský tým SimoSoft Projects.Hodnocení:

       

         

         

      

                                 

              

xdaShutdown 1.01
Windows Mobile přístroje se dokáží automaticky vypnout po uplynutí předem zadaného intervalu již několik let. Pokud však člověk vyžaduje další funkce, je třeba se porozhlédnout po jiném programu.

Freewarový xdaShutdown dokáže kapesní počítač nejen vypnout, ale také přepnout do úsporného režimu a restartovat. Aplikace je skinovatelná, pokud se někomu výchozí vzhled nelíbí, může si stáhnout několik skinů či si vytvořit vlastní.Hodnocení:

    

             

                      

PDAMonitor 1.0
Operační systém Windows Mobile uživatele o mnoha zásadních věcech vůbec neinformuje a pokud ano, je informací poskrovnu. Jednoduchá freewarová utilitka PDAMonitor dokáže zobrazením tří barevných ukazatelů v horní části displeje kapesního počítače informovat majitele o zatížení procesoru, o nabití akumulátoru a také o využití operační paměti. Aplikaci spustíme na přístrojích s operačním systémem Microsoft Windows Mobile 5.0 a novějším.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (77)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů