Freeware, který zaujal (80) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (80)

Autor: pavelbures - 22.10.2009, 2980 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme dva užitečné launchery, nástroj pro změnu fontů a jednoduché hodiny umožňující změnu barvy písma.Easy Today Launcher 1.1.0.2
Windows Mobile je operační systém, který uživatelům dovoluje mnoho věcí dělat tak, jak oni sami chtějí, nikoliv tak, jak to vymysleli v centrále výrobce. Takovou funkcí je např. spouštění programů - lze použít tlačítka, Start menu či jeden z mnoha existujících launcherů; např. Easy Today Launcher. Rozhraní aplikace je jednoduché, program na obrazovce Dnes pouze zobrazuje ty programy, které jsme vybrali v nastavení. Easy Today Launcher vyžaduje alespoň Windows Mobile 5 a spustíme ho na přístrojích s rozlišení QVGA, VGA, QVGA a WQVGA.Hodnocení:

        

       

       

        

                 

       

         

FontChanger 1.0
Majitelé smartphonů a PDA s operačním systémem Microsoftu sice mohou jednoduše změnit velikost písma, ta se však neprojeví všude, rovněž použití jiného fontu je bez dodatečného softwaru velmi problematické. Freewarová aplikace FontChanger dělá přesně to, co říká její název - dokáže změnit systémové písmo. Zájemci o tuto funkci si mohou vybrat z několika dostupných druhů fontů, např. Slammertag, Segoe UI či Aerovias Brazil. Instalace probíhá jednoduše - do paměti přístroje nakopírujeme CAB soubor reprezentující vybraný font, nainstalujeme a provedeme soft reset. Autorem programu je vývojář s přezdívkou smilegod.Hodnocení:

             

          

            

          

Start Launcher 2.1
Druhým launcherem, který si v dnešním článku představíme, je freewarový Start Launcher. Program dokáže změnit funkci tlačítka [Start] v levém horním rohu obrazovky, krátkému a dlouhému tapnutí na ikonu můžeme přiřadit spuštění libovolného programu. Lze také zachovat původní funkci, tj. zobrazení nabídky Start s oblíbenými programy i s nastavením určitý program spouštět jen v případě, když přidržíme stylus o něco déle. Užitečné je, že kromě adresy EXE souboru lze zadat také parametry pro spuštění. Autorem aplikace Start Launcher je vývojář s přezdívkou bartwell, program vyžaduje alespoň PocketPC 2003.Hodnocení:

       

            

       

         

           

         

Simple Clock 0.3
Řada uživatelů Windows Mobile přístrojů si láme hlavu tím, zda by jejich PDA vložené do kolébky nešlo nějak využít. Možností je několik; např. si ve slideshow režimu můžeme zobrazit fotky z dovolené či stáhnout program Simple Clock, který náš komunikátor promění v jednoduché digitální hodiny. Kromě zobrazování času toho aplikace opravdu moc neumí, dobrou zprávou je, že si aspoň můžeme vybrat ze šesti barev písma. Autorem programu Simple Clock 0.3 je vývojář s přezdívkou Ather, aplikace funguje na přístrojích s VGA a WVGA displejem.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (80) " | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Freeware, který zaujal (80) (Hodnocení: 1)
Od: lorde (email je skrytý) - 13.02.2023
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
A právě proto melon playground mne zaujal poměrně komfortní program IZArc, který je nabízen zcela zdarma a přitom vás neobtěžuje žádnou reklamou.

Re: Freeware, který zaujal (80) (Hodnocení: 1)
Od: cubero (email je skrytý) - 30.05.2023
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Je skvělé, Garten Of Banban že jste zaujali freeware, který vás zaujal!

Re: Freeware, který zaujal (80) (Hodnocení: 1)
Od: otis (email je skrytý) - 05.06.2023
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Easy Today Launcher pizza tower je užitečným nástrojem pro spouštění programů na operačním systému Windows Mobile. Poskytuje jednoduché rozhraní a zobrazuje pouze vybrané programy na obrazovce Dnes. Tím umožňuje uživatelům rychlý přístup ke svým oblíbeným aplikacím.

Re: Freeware, který zaujal (80) (Hodnocení: 1)
Od: karausa (email je skrytý) - 03.07.2023
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
I like that you describe in detail the information related to this topic. I appreciate that and hope you keep up the good work. aa route planner

Re: Freeware, který zaujal (80) (Hodnocení: 1)
Od: kalyl (email je skrytý) - 17.08.2023
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Easy Today Launcher 1.1.0.2 Geometry Dash offered a simple and clear interface that was displayed on the home screen of the Windows Mobile operating system, also known as the "Today screen".

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů