Freeware, který zaujal (81) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (81)

Autor: pavelbures - 29.10.2009, 2808 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme přehrávač streamovaného videa, finger-friendly správce souborů, aplikaci pro příznivce Facebooku a užitečný program pro všechny, kteří chtějí zhubnout.

MyPlayer 1.08
V dnešní době, kdy rychlé mobilní připojení k Internetu nabízí takřka každý operátor, se můžeme i na mobilních zařízeních s Windows Mobile opájet streamovaným videem, které nabízí mnoho televizních společností.

Abychom nemuseli zdroje složitě hledat, můžeme vyzkoušet freewarový MyPlayer umožňující přístup ke službám jako je MSN Video či Hulu. Aplikace tak supluje webový prohlížeč, který, abychom se mohli dívat na video, musí podporovat Flash. Autorem MyPlayeru je Skynet Software.Hodnocení:

        

         

         

          

     

             

               

BookSync 1.b
Facebook je fenomén, o tom není pochyb. Kromě mnoha klientů ulehčujících práci s touto sociální sítí existuje také velké množství programů, které jsou s Facebookem nějakým způsobem spojeny. Příkladem může být např. freewarová aplikace BookSync.

Ta dokáže synchronizovat profilové obrázky našich přátel z Facebooku se seznamem kontaktů, takže nemusíme ke každému přidávat fotku manuálně. V případě, že není nalezena shoda např. z důvodu mírné odlišnosti jména, tak můžeme přátele s Facebooku propojit s adresářem sami. Autorem BookSyncu je Mike Appleton.Hodnocení:

          

         

          

         

         

       

The Tool 1.0
Touch mánie. To je něco, čehož si jsou vědomi i malé vývojářské týmy, takže snaha přizpůsobit rozhraní aplikace pro ovládání prsty je vidět i u freewarových programů, za kterými stojí jen několik lidí. Před několika dny byl představen správce souborů The Tool, pro jehož ovládání stylus není třeba.

Kromě základních úkonů se soubory a složkami, které ovládá i ve Windows Mobile obsažený správce souborů, dokáže The Tool spravovat také běžící procesy a rovněž uživateli poví, zda je baterie nabitá a kolik volného místa máme v paměti a na kartě.Hodnocení:

        

        

            

        

           

        

HealthTracker 1.0
Vzhledem ke stále narůstajícímu počtu obézních lidí na této planetě již není snaha zhubnout starostí jen několika mála jedinců, ale významné části populace. Pokud chceme shodit nějaké to kilo, které máme navíc, můžeme zajít několikrát týdně do posilovny, kde si najmeme trenéra a ten nám s hubnutím poradí. Jestliže chceme ušetřit, lze sáhnout po aplikace HealthTracker, která na základě informací o naší osobě (věk, pohlaví, hmotnost…) a dat o příjmu potravy dokáže vést přehled o tom, co jsme pro naše zdraví udělali a kolik kalorií je ještě třeba spálit. Podporovány jsou přístroje s rozlišením 320 x 240 a 480 x 640 obrazových bodů.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (81)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů