Freeware, který zaujal (82) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (82)

Autor: pavelbures - 05.11.2009, 2608 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečnou aplikaci pro zamknutí displeje, prohlížeč obrázků ovládaný gesty i zajímavý způsob sdílení dat.CurtainCall 1.00
Windows Mobile sice obsahují jednoduchý zámek tlačítek a displeje, přiznejme si však, že jde o velmi jednoduchý program, který uspokojí jen nenáročné uživatele. Naštěstí pro Windows Mobile vyvíjí řada šikovných programátorů, takže si dnes můžeme představit freewarovou aplikaci CurtainCall.

Program dokáže odemknout přístroj tahem prstu po displeji, zobrazí rovněž blížící se schůzky, informace o volajícím včetně fotografie atp. Z dalších funkcí stojí za zmínku rovněž přehledné zobrazení data a času, síly signálu a stavu baterie. Přestože je aplikace optimalizována pro ovládání prsty, v nastavení, které je poměrně rozsáhlé, se bez stylu neobejdeme. Autorem aplikace je vývojář s přezdívkou IT_Dude. Program je v současné době ve fázi beta verze, proto doporučujeme před instalací zálohovat.

Hodnocení:

        

        

          

          

          

      

            

          

NoniView 1.00
Freewarový prohlížeč obrázků NoniView od autora známé geocachingové aplikace NoniGPSPlot může být pro řadu uživatelů tím, na co celá léta čekali. Aplikace využívá celou plochu displeje, k jejímu ovládání slouží tahy prstů po obrazovce.

Pomocí jednoduchých gest tak můžeme procházet adresáři, vybírat soubory, přesouvat je mezi složkami atp. Kromě prohlížení program zvládne také základní editační funkce – otáčení a ořezávání. Vybraný snímek lze poslat na jiné zařízení e-mailem či v podobě multimediální zprávy.

Hodnocení:

         

            

            

               

           

                

             

              

             

ServersMan 2.10
Pokud chce člověk distribuovat data z PDA či ze smartphonu mezi velké množství lidí, není mnoho způsobů, jak toho docílit. Soubory lze sice odeslat e-mailem, ale hrozí, že část příjemců bude mít s velkou přílohou problémy. Řešením může být freewarový program ServersMan. Dokáže nasdílet data ve Windows Mobile zařízení a zpřístupnit je pro ostatní ve webovém prohlížeči. Výhodou této služby je fakt, že není třeba soubory někam uploadovat, není tedy vyžadována další disková kapacita, jen připojení k PDA.

Hodnocení:

    

         

            

             

              

           

             

             

               

             

Vibro 0.40
Nelíbí se vám, že komunikátor při došlé SMS či hovoru vibruje tak krátce? S freewarovou aplikací Vibro to můžeme lehce změnit. Program nám umožňuje upravit současné profily tak, že vytvoříme několik vibračních sekvencí o námi zadané délce. V mnoha diskuzních fórech si uživatelé stěžují na nestabilitu programu, proto je dobré před použitím aplikace zálohovat či se alespoň seznámit s tím, jak program v případě potřeby deaktivovat. Autorem Vibra je vývojář s přezdívkou earthjumper.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (82)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů