www.WMHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 13. 9. 2010
Publikováno: 13.09.2010
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.ArkSwitch v1.2.0
Finger-friendly task manager využívající všech novinek obsažených ve Windows Mobile 6.5.3. Více v článku Freeware, který zaujal (93).
Freeware.

PlaylistMgr v0.7.7.1
PlaylistMgr je jednoduchý editor pro upravování playlistů ve Windows Media Playeru. Podporuje Unicode a displeje 320x320 bodů.
Kompatibilní od Windows Mobile 2003 výše.
Freeware.

UPX4PPC v0.4.4.3
UPX4PPC je aplikace pro kompresi a optimalizaci vašich EXE/DLL dat. Více v článku Freeware, který zaujal (5).
Freeware.

WinXplore v0.5.5.1
Program, který umožní rychlou a snadnou správu některých složek v adresáři "Windows".
Freeware.

Metro v5.9.0
Městská hromadná doprava většiny významných měst světa. Obsahuje spoje metrem, tramvajemi, autobusy aj. prostředky MHD. Ke stažení je i česká verze (nestahujte přímo z našich stránek, ale přepněte se na stránky výrobce). Databáze více než 350 měst. Z českých a slovenských měst jsou dostupná např. tato: Praha, Brno, Český Těšín, Frýdek Místek, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Třinec, České Budějovice, Bratislava, Nitra, Zvolen, Piešťany, Trenčín, Banská Bystrica, Považská Bystrica, Spišská Nová Ves, Trnava, Prešov, Ružomberok, Prievidza a Vysoké Tatry. Dostupné ve 39 jazycích. Více v článku Freeware, který zaujal (16).
Freeware.Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1162