Freeware, který zaujal (93) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (93)

Autor: pavelbures - 04.02.2010, 3204 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný Today launcher, řeč bude také o novém finger-friendly task manageru, na své si přijdou i milovníci populárních songů, jež si mohou stáhnout texty písní díky programu Lyrics Finder.

Lyrics Finder 1.0
Hned na úvod si představíme jednoduchý program pro vyhledávání textů známých i méně známých písní. Freewarová aplikace Lyrics Finder zaujme zejména velkým množstvím textů na serverové straně, přehledným uživatelským rozhraním a minimálními požadavky na operační paměť, díky čemuž program spustíme i na několik let starých kapesních počítačích a komunikátorech. Užitečné je, že text písně lze nejen zobrazit, ale také stáhnout do paměti PDA. Aplikace v paměti zabere cca 35 kB.

Hodnocení:

     

        

           

          

       

BattClock 1.6
Windows Mobile v základu sice informují svého majitele o stavu akumulátoru, ale možnosti přizpůsobení ukazatele jsou mizivé. Řešení tohoto neduhu přináší freewarová utilitka BattClock, která umožní změnu indikátoru v horní systémové liště. Kromě procentuálního zobrazení sem lze umístit také aktuální datum a čas, rovněž je možno ukazatelem nahradit tlačítko [Start]. Program zabere jen 17 kB v paměti přístroje, k aktualizaci informací dochází jen ve chvíli, kdy je PDA zapnuto, takže BattClock zbytečně nezatěžuje akumulátor.

Hodnocení:

 

          

          

          

         

         

ArkSwitch 1.02
Task managerů pro Windows Mobile existuje nespočet, o více než deseti zajímavých programech jste se mohli seznámit v našem seriálu. Dnes se v krátkosti podíváme na freewarový ArkSwitch, který se spouští tapnutím na levou polovinu horní systémové lišty.

Předností programu je, že ho lze plně ovládat prsty, jednotlivé ikony jsou dostatečně velké, takže stylus již není třeba. Kromě správy běžících aplikací se rovněž dozvíme, jak velkou část operační paměti daný program zabírá. ArkSwitch 1.02 vyžaduje Windows Mobile 6.5.1

Hodnocení:

     

        

         

  

           

           

Small Launch 1.01
Vývojáři Windows Mobile aplikací mají launchery pro obrazovku Today v oblibě, Small Launch je jedním z nich. Program dokáže zobrazit až sedm dostatečně velkých ikon, přidávání zástupců není zrovna jednoduché, útěchou budiž alespoň fakt, že lze spolu s adresou programu doplnit také parametry spouštění. Autorem je programátor s přezdívkou YouROK, launcher spustíme na všech přístrojích s Windows Mobile 5 a novějšími.

Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (93)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů