Fórum - Zobrazit téma - Ahoj všichni - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ahoj všichni

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AnnaSokolski
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2023
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2023 11:04    Předmět: Ahoj všichni Citovat

Ahoj všichni, nedávno jsem narazil na stránku business.wallester.com/cs/payroll-card a zajímá mě, jestli někdo má zkušenosti s jejich službami na správu mezd prostřednictvím platebních karet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EvaVarhilion
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2023
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2023 11:09    Předmět: Citovat

Ahoj! Ano, Wallester nabízí white label řešení pro svou platformu - https://wallester.com/cs. Mám s tímto systémem nějaké zkušenosti. Prakticky to znamená, že ti umožní přizpůsobit si jejich finanční technologii a používat ji pod svou vlastní značkou. Je to fajn možnost, pokud chceš vytvořit vlastní online bankovní prostředí bez potřeby vyvíjet celý systém od základů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
AnnaSokolski
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2023
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 19. září, 2023 11:09    Předmět: Citovat

Nazdar! Přečetl jsem si ten článek. Zdá se, že jde o zavedení kryptoměny jako nového způsobu platby na Wallester.com. Tvrdí, že to může přinést rychlejší a levnější transakce. Osobně jsem trochu skeptický vůči kryptoměnám, ale chápu, že se jedná o aktuální trend. Co si o tom myslíte ostatní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů