Freeware, který zaujal (108) - www.WMHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé serveru WMHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (108)

Autor: pavelbures - 27.05.2010, 4927 čtenářů


Software V dnešní části seriálu o zajímavých programech z naší download sekce si představíme užitečný nástroj pro motoristy, řeč bude také o nákupním manažeru a o skvělé utilitě pro automatickou změnu pozadí na Today.


RadarFree 1.75
Jedná se o užitečný freewarový nástroj, který neustále sleduje údaje z GPS přijímače a pokud zjistí, že se blížíme k jednomu z 18 000 rychlostních radarů v databázi, dá nám o tom vědět. RadarFree je komunitní projekt, takže umístění nového radaru může přidat každý uživatel programu a během několika minut tak všichni o novém místě, kde se měří rychlost, vědí.

V databázi najdeme radary z mnoha evropských zemí, např. z Dánska, Polska, Velká Británie či Francie, Česká republika však na seznamu států zatím není. RadarFree k běhu vyžaduje alespoň Windows Mobile 5.0 a .NET Compact Framework.Hodnocení:

      

          

          

           

             

            

          

SpeedyCaddy 1.50
Ani dnes neopomeneme představit zajímavou nákupní aplikaci. Freewarový SpeedyCaddy nám dovolí vytvořit si seznam oblíbených či často používaných obchodů, pro větší přehlednost lze jednotlivé položky řadit do tzv. poliček, které obsahem zboží odpovídají skutečným regálům v supermarketu.

Jedná se o užitečnou funkci, kterou člověk ocení až při samotném nakupování, neboť během vteřiny pozná, kde přibližně se ten či onen výrobek nachází. Pro lepší orientaci v seznamu lze přiložit také výstižné ikonky. Pro řadu uživatelů však může být velkým problémem uživatelské rozhraní. Je totiž ve francouzštině.Hodnocení:

         

       

        

          

          

        

        

WaPaC 1.10
Program s na první pohled zvláštním názvem dokáže v zadaném intervalu měnit pozadí na Today obrazovce, v rozhraní HTC Sense, a také v aplikaci S2U. V nastavení utility lze vybrat složku s obrázky, kterých může být až 1 000, zadat interval v rozsahu 5 minut – 12 hodin i aktivovat automatické spuštění spolu s operačním systémem. Pokud chceme snížit využití paměti, můžeme nechat program ukončit po každé změně pozadí.Hodnocení:

       

       

           

           

          

          

          

       

SleepTimer 0.21
Na první pohled jednoduchý program může být užitečný všem, kteří používají více než jeden multimediální přehrávač. SleepTimer totiž dokáže automaticky ukončit přehrávání po 5 – 120 minutách (v závislosti na uživatelském nastavení) bez ohledu na to, zda používáme Kinoma Player, Slide2Play, Core Player či třeba Nitrogen. Dle slov autora by v jedné z budoucích verzí mělo být podporováno také HTC Radio a Slacker Radio.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Turistika s GPS (3. část - OziExplorer)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (108)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů