www.WMHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 21. 6. 2010
Publikováno: 21.06.2010
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.PocketShopping v1.6
Moderně vyhlížející správce nákupních seznamů.
Freeware.

O2Compass v3.31
Navigační program simulující kompas. Funguje na přístrojích Samsung Omnia. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (96).
Freeware.

ThrottleLock v0.8
Zajímavým freewarovým počinem je aplikace ThrottleLock. K odemknutí tlačítek nestačí jen klepnout na určité místo na displeji, ale je třeba ve správném pořadí spojit vybrané body. Ve výchozím stavu ThrottleLock zobrazuje 3 x 3 bodů, v nastavení však můžete jejich počet změnit. Definovat lze samozřejmě i gesto, kterým PDA odemknete. Jednotlivé body můžete spojovat vodorovně, svisle i úhlopříčně. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Jak zamknout tlačítka PDA?.
Freeware.

Win Sports Tracker v2.1.1
Užitečný nástroj pro záznamy trasy a dalších informací. Více v článku Freeware, který zaujal (109). Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5.
Freeware.

EasyShares v3.0.0 Build 110 (Final)
Program v německém jazyce, který dokáže sledovat vývoj cen akcií a automaticky upozorňovat na velké výkyvy cen. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (111).
Freeware.Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1143