www.WMHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 22. 11. 2010
Publikováno: 22.11.2010
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.myPlayer v2.000
Propracovaný přehrávač streamovaného videa. Umožňuje přístup např. k MSN Video, Hulu a k dalším službám. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (81).
Freeware.

eazyWallet v2.0
Elektronická peněženka šifrovaná 3DES algoritmem sloužící k uložení cenných údajů typu loginy, hesla, PIN, PUK čísla a dalších podobných tajných informací. Vyžaduje .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (56).
Freeware.

F1 2010 Mobile v3.19
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o závodech F1, vám sdělí tento freewarový program. Aplikace funguje i na přístrojích bez dotekového displeje. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (101).
Freeware.

WR-Tools ResInfo v1.56
WR-Tools ResInfo zjistí mnoho důležitých systémových informací jako jsou stav baterie, aplikační a "storage" paměti, přehled o největších databázích a souborech a mnoho dalšího.
Freeware.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1170