Fórum - Zobrazit téma - Chyba instalace aplikací po Továrním nastavení - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Chyba instalace aplikací po Továrním nastavení

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 23:33    Předmět: Chyba instalace aplikací po Továrním nastavení Citovat

Potřebuji pomoci.

Po resetu do továrního nastavení se mají u E-Tenu M700 nainstalovat aplikace. Mě to vždy vypíše:

Error occurred during installing cabs phase.

Pokud nainstaluji aplikace přes obnovení, tak vše proběhne bez problémů. Chyba je jen v automatické instalaci. Dá se to nějak opravit?

Díky za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aceltd
nováček
nováček


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 13:43    Předmět: Re: Chyba instalace aplikací po Továrním nastavení Citovat

PeNik napsal:
Potřebuji pomoci.

Po resetu do továrního nastavení se mají u E-Tenu M700 nainstalovat aplikace. Mě to vždy vypíše:

Error occurred during installing cabs phase.

Pokud nainstaluji aplikace přes obnovení, tak vše proběhne bez problémů. Chyba je jen v automatické instalaci. Dá se to nějak opravit?

Díky za pomoc


Preflashovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 13:58    Předmět: Re: Chyba instalace aplikací po Továrním nastavení Citovat

aceltd napsal:
PeNik napsal:
Potřebuji pomoci.

Po resetu do továrního nastavení se mají u E-Tenu M700 nainstalovat aplikace. Mě to vždy vypíše:

Error occurred during installing cabs phase.

Pokud nainstaluji aplikace přes obnovení, tak vše proběhne bez problémů. Chyba je jen v automatické instalaci. Dá se to nějak opravit?

Díky za pomoc


Preflashovat


Tak do toho se mi dvakrát nechce, takže se na to vykašlu. Nemělo by to mít vliv na funkci.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 14:30    Předmět: Citovat

Neaktivoval jsi si nějakým způsobem extROM a nenacpal si tam nějaké vlastní aplikace? Mohlo by to být způsobeno tímto a zároveň tím, že telefon by mohl být blokován proti instalaci cizích aplikací.. Usuzuji dle svého zařízení
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 14:52    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Neaktivoval jsi si nějakým způsobem extROM a nenacpal si tam nějaké vlastní aplikace? Mohlo by to být způsobeno tímto a zároveň tím, že telefon by mohl být blokován proti instalaci cizích aplikací.. Usuzuji dle svého zařízení


já myslím, že jsem ji neaktivoval. Zatím jsem spíše u tohoto telefonu uživatel než hacker. Samozřejmě aplikace třetích stran jsem instaloval, ale podle mě by se to po nastavení do továrního nastavení mělo srovnat. Nesrovnalo. Lze nějak zjistit, zda jsem aktivoval extROM?
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 15:35    Předmět: Citovat

PeNik napsal:

já myslím, že jsem ji neaktivoval. Zatím jsem spíše u tohoto telefonu uživatel než hacker. Samozřejmě aplikace třetích stran jsem instaloval, ale podle mě by se to po nastavení do továrního nastavení mělo srovnat. Nesrovnalo. Lze nějak zjistit, zda jsem aktivoval extROM?

ExtROM se dá "aktivovat" změnou registru - info třeba http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1375
Pokud jsi nic takového neprováděl, je více než pravděpodobné že se ti to ani neaktivovalo. A jak píšeš, dělá to master resetu. Takže bych to viděl na servis.. Moment - v Qtek8500 se dá master reset provést přímo z Windows a nebo pak pomocí tlačítek. Funkce z Windows občas blbne. Zkoušel jsi master reset pomocí tlačítek?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 16:21    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
PeNik napsal:

já myslím, že jsem ji neaktivoval. Zatím jsem spíše u tohoto telefonu uživatel než hacker. Samozřejmě aplikace třetích stran jsem instaloval, ale podle mě by se to po nastavení do továrního nastavení mělo srovnat. Nesrovnalo. Lze nějak zjistit, zda jsem aktivoval extROM?

ExtROM se dá "aktivovat" změnou registru - info třeba http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1375
Pokud jsi nic takového neprováděl, je více než pravděpodobné že se ti to ani neaktivovalo. A jak píšeš, dělá to master resetu. Takže bych to viděl na servis.. Moment - v Qtek8500 se dá master reset provést přímo z Windows a nebo pak pomocí tlačítek. Funkce z Windows občas blbne. Zkoušel jsi master reset pomocí tlačítek?


Nezkoušel.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů