Fórum - Zobrazit téma - Instalace souborů CAB - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Instalace souborů CAB

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
feriben
nováček
nováček

Registrace: 18.12. 2008

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 12:32    Předmět: Instalace souborů CAB Citovat

Dobý den, rád bych si nainstaloval nějaké programy, ale většinou jsou zabaleny a já když je rozbalím, tak nevím jak tyto soubory (CAB) nainstalovat do Asus N639, aby tyto programy mohl používat. Jsem začátečník.
Děkuji za radu.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček

Registrace: 9.10. 2008

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 12:46    Předmět: Re: Instalace souborů CAB Citovat

feriben napsal:
Dobý den, rád bych si nainstaloval nějaké programy, ale většinou jsou zabaleny a já když je rozbalím, tak nevím jak tyto soubory (CAB) nainstalovat do Asus N639, aby tyto programy mohl používat. Jsem začátečník.
Děkuji za radu.

Tento soubor zkopíruješ pomocí programu ActiveSync (nebo ekvivalentu pro Visty) z PC do zařízení. Já to např. kopíruji do složky "My Application" v "My Documents". Pak v zařízení najdeš tuto složku a "tapneš" na zkopírovaný CAB soubor programu nebo aplikace a zahájí se instalace.
Potvrdíš to kam ji chceš nainstalovat (např. File Store, Storage Card) a čekáš, až proběhne instalace...Toť vše! Mrkající Nakonec soubor CAB v této složce odstraníš.
Existuje také program "CABviaActiveSync" (instaluje se do PC a zobrazuje se v nabídce Průzkumníka, když v něm na soubor CAB klikneš pravým tlačítkem myši), kterým to můžeš učinit i přímo z PC.
Přeji úspěch!
roze
nováček
nováček

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 16:05    Předmět: Citovat

Jsem také nový, tak prosím o shovívavost Radostný

Základní instalaci mám zvládlou, ale chtěl bych se zeptat:
a) zda je možné specifikovat adresář, do kterého chci instalovat (ať už do File Store nebo Storage Card?
b) na kartu lze instalovat jakýkoliv program?
Přecházím z Palmu a tam tak úplně neplatí
Mareka
nováček
nováček

Registrace: 19.2. 2008

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 16:28    Předmět: Zdravim dalsiho zbehleho palmistu ;-) Citovat

Program se pri instalaci pta zda jej chces nainstalovat na kartu nebo do pristroje (RAM). Lze tedy vybrat jen jednu z techto dvou moznosti a uz nelze specifikovat do ktereho adresare presne to ma jit (jsou to holt widle v malem a tak se program automaticky instaluje do adresare Program files at uz na karte a nebo RAM). Obecne lze rici ze vetsinu programu jde dat na kartu (je to tak i lepsi neb se setri RAM).
ALE aby tro nebylo tak jednoduche: nektere programy vyrobce doporucuje instalovat do RAM - napr. TodayAgenda (u nekterych programu je to primo povinne). Pokud totiz tahaji akasi dulezita data z RAM a nebo se spousteji ihned po resetu tak by byl s instalaci na kartu problem. Taky je lepsi mit program v RAM, pokud chces aby se rychleji spoustel (ale priznavam ze pri dnesni rychlosti karet nejaky vyrazny rozdil nevidim).
A aby to bylo jeset slozitejsi Radostný : krome CAB jsou nektere programy i EXE. Je to vlastne CAB, ktery je upraven aby sla spustit instalace v PC a potrebne komponenty se pak automaticky presunou (pres ActiveSync) do PDA. Na a pak jsou i nektere aplikace, ktere jsou EXE ale nedaji se spoustet v PC ale instaluji se primo do PDA (do kterehokoli adresare) a pak se spousti primo v PDA pres nejakeho pruzkumnika (napr. PPCPimBackup.exe).
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
feriben
nováček
nováček

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 17:48    Předmět: CAB soubory Citovat

Díky za rady. Už se mi to povedlo.
feriben.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: