www.WMHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 20. 12. 2010
Publikováno: 20.12.2010
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.PockeTwit v0.84
Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Twitter klient pro Windows Mobile Standard a Professional podporující QVGA a VGA displeje.
Freeware.

MDict v3.2
MDict je rozhraním pro slovníková data, která si sami vytvoříme, případně využijeme ta existující. Více v článcích Freeware, který zaujal (46) a Zajímavé aplikace pro smartphony s Windows Mobile (9).
Freeware.

IMDb Mobile v0.8.1
Jednoduchý program pro přístup k populárnímu serveru IMDb, který obsahuje užitečné informace o filmech, hercích a také o televizních pořadech. Vyžaduje instalaci .NET CF v3.5. Více v článku Freeware, který zaujal (92).
Freeware.

BattClock v3.1.2
Šikovný program pro úpravu indikátoru stavu baterie. Ukazatel je umístěn v horní systémové liště. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (93).
Freeware.

Miasto Muzyki Internet Radio v1.39
Program pro streamování internetového rádia. Vyžaduje instalaci .NET CF v2.0. Více v článku Freeware, který zaujal (97).
Freeware.

GPS2day Radio v1.0.12
Šikovný Today plug-in zobrazující aktuální polohu, směr, rychlost pohybu i stav baterie. Více v článku Freeware, který zaujal (88).
Freeware.

Metro v5.9.2
Městská hromadná doprava většiny významných měst světa. Obsahuje spoje metrem, tramvajemi, autobusy aj. prostředky MHD. Ke stažení je i česká verze (nestahujte přímo z našich stránek, ale přepněte se na stránky výrobce). Databáze více než 350 měst. Z českých a slovenských měst jsou dostupná např. tato: Praha, Brno, Český Těšín, Frýdek Místek, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Třinec, České Budějovice, Bratislava, Nitra, Zvolen, Piešťany, Trenčín, Banská Bystrica, Považská Bystrica, Spišská Nová Ves, Trnava, Prešov, Ružomberok, Prievidza a Vysoké Tatry. Dostupné ve 39 jazycích. Více v článku Freeware, který zaujal (16).
Freeware.Tento článek si můžete přečíst na webu www.WMHelp.cz
http://www.wmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1173